reklama

Nokia přiznala, že její názvy telefonů matou

Nokia přiznala, že její názvy telefonů matou
2019-06-13T06:44:25+02:00
• 13. 6. 2019

Zdroj: Dotekomanie.cz

V uplynulých letech došlo k neuvěřitelně velkému oživení značky Nokia a poslední statistiky jen prokazují, jak dobře se finské společnosti, potažmo HMD Global, daří. Mohou za to hlavně také nově představené telefony, které lákají snad každého Android uživatele. 

Doposud ale bylo lehce matoucí označování daných modelů, které HMD Global pod nálepkou Nokia zveřejňovalo. To by se dle generálního manažera společnosti HMD Global mělo v budoucnu změnit. 

Nokia a její názvy telefonů matou zákazníky

Pranav Shroff po představení nového modelu Nokia 2.2 v Indii sám v rozhovoru přiznal, že pojmenování může být pro mnohé matoucí. Je důležité poznamenat, že v roce 2017 právě Shroff prohlásil, že telefony značky Nokia budou jednoduché, respektive jejich nabídka nebude tak široká, jako například u Samsungu. 

Ovšem v roce 2018 jsme zaznamenali, že Nokia chce jednoznačně i nadále růst, a tak se společnosti začalo říkat „firma nabízející chytré telefony pro všechny“. A tato nálepka je naprosto výstižná, protože Nokia rozšířila svůj katalog produktů. 

HMD Global pochopitelně chce zamezit různým zmatkům v oblasti pojmenovávání mobilních telefonů. V rozhovoru mimo jiné Shroff prohlásil, jak to vlastně bylo s Nokia 7 Plus. Nokia 8.1 byla vlastně nástupcem modelu Nokia 7 Plus. Shroff však přiznal, že by bylo pro zákazníky lepší, kdyby jej Nokia pojmenovala jako Nokia 8. 

Zdroj: 9to5google.com

reklama
reklama

Zdeněk Koutský

Senior Editor Dotekomanie.cz | Experienced Sales Director with a Technology background; and loving it!

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim