reklama

Internet Browser Beta od Samsungu přináší velmi zajímavou novinku

Internet Browser Beta od Samsungu přináší velmi zajímavou novinku
2019-06-08T19:44:47+02:00
• 8. 6. 2019
3

Jihokorejská společnost Samsung na začátku tohoto měsíce zveřejnila zbrusu novou beta aktualizaci pro svou aplikaci Internet Browser. Ta přinesla například správce oznámení či možnost přejmenování zástupce aplikace na domovské obrazovce. K dispozici je ale také další zajímavá funkce. 

Internet Browser podporuje QR kódy

Kolegové ze zahraničního serveru AndroidPolice se novou beta verzí dost detailně probírali, přičemž narazili na „skrytou“ funkci v podobě automatického přehrávání videí. Respektive, Internet Browser od Samsungu je schopen tuto funkci aktivovat či deaktivovat. Tuto možnost naleznete v sekci „Užitečné funkce“. 

Ve stejné kategorii naleznete také možnost zapnout funkci skenování QR kódu. Jakmile jej aktivujete a následně klepnete na pruh s URL adresou, vpravo od tlačítka hlasového vstupu se vám zobrazí ikona zastupující QR kód. Následně se vám zobrazí související webová stránka. K dispozici je mimo jiné i tlačítko pro aktivování přisvětlovací LED diody. 

Tyto veškeré novinky jsou v současné chvíli k dispozici pouze v rámci beta verze aplikace Internet Browser od společnosti Samsung. Kromě toho, změny jsou viditelné jen ve verzi 9.4.00.26. Pokud si chcete novinky osahat, můžete si stáhnout APK soubor zde.

Zdroj: androidpolice.com

reklama
reklama

Zdeněk Koutský

Senior Editor Dotekomanie.cz | Experienced Sales Director with a Technology background; and loving it!

Komentáře

Michael ŠOUREK

9. 6. 2019, 19:35

Microsoft Edge už tohle umí dávno a kromě toho upozorní uživatele na nezašifrovaný web což jsem u tohoto prohlížeče nepostřehl. U zabezpečeného webu sice ukáže zámeček, ale u nezabezpečeného neukáže nic. Jako by to nebylo důležité.

Kamo Jinamo

9. 6. 2019, 11:41

Ještě ať v něm funguje překladač stránek jak v chrome a bude nejlepší. To, že umí blokovat reklamu tu ani psát nemusím.

Rostislav Zboril

8. 6. 2019, 22:46

Bomba. Jiný prohlížeč už ani nepoužívám.

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim