reklama

HTC údajně chystá novinku HTC U19e

HTC údajně chystá novinku HTC U19e
2019-06-09T09:44:39+02:00
• 9. 6. 2019
1

I přesto, že mobilní divize společnosti HTC pomalu a jistě zaniká, rozhodl se tchajvanský výrobce připravit zbrusu nový kousek. Novinky bychom se měli dočkat již 11. června, představení se bude konat v Číně. 

Společnost HTC údajně vyvíjí svůj vlajkový 5G model, který se bude snažit konkurovat kouskům typu Galaxy S10 5G a LG V50 ThinQ 5G. Ovšem nepředbíhejme, neboť 5G telefonu se dočkáme o poznání později. 

HTC U19e bude konkurovat střední třídě

Dle nejnovějších informací nás brzy čeká zcela jiný telefon značky HTC. Ten bude představen v průběhu příštího týdne, přesněji 11. června 2019 v Číně. Údajně by se mělo jednat o model spadající do střední třídy. K dispozici máme dokonce i některé hardwarové specifikace. Pojďme si tedy novinku lehce představit. 

Telefon podle zahraničního serveru PhoneArena nabídne 6palcový displej, který se bude moci pochlubit poměrem stran 18:9. Kromě toho budou k dispozici také poměrně velké rámečky, a to jak nad, tak i pod displejem. Na přední straně se mimo jiné bude nacházet fotoaparát pro vytváření selfie, přičemž na zadní straně bude k dispozici duální fotoaparát. 

Srdcem celého telefonu by měl být procesor Snapdragon 710. O dočasně spuštěné aplikace a dokumenty se pak postará operační paměť s kapacitou 6 GB. Pokud jde o softwarovou část, na uživatele bude čekat zbrusu nový operační systém ve verzi Android 9 Pie. Co se podrobností o datu vydání a ceny týká, informace nejsou zřejmé. S největší pravděpodobností ale bude telefon v prodeji ve dvou barevných variantách – Purple a Green.

Zdroj: phonearena.com

reklama
reklama

Zdeněk Koutský

Senior Editor Dotekomanie.cz | Experienced Sales Director with a Technology background; and loving it!

Komentáře

Martin Jeřábek

9. 6. 2019, 11:39

To já jsem zvědav na nové LG W sérii. Kterou LG chystá, viz gsmarena.

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim