reklama

TOP 3 bezdrátová sluchátka do 500 Kč! sponzorovaný článek

TOP 3 bezdrátová sluchátka do 500 Kč! [sponzorovaný článek]
2019-05-07T10:58:19+02:00
• 7. 5. 2019

Bezdrátová sluchátka Xiaomi Redmi AirDots za skvělou cenu

Xiaomi se nevěnuje pouze výrobě chytrých telefonů, ale také nejrůznějšího příslušenství – od chytrých hodinek a náramků, až po chytré žárovky, či dokonce koloběžky. A právě příslušenství se nyní budeme věnovat, neboť Xiaomi představilo zbrusu nová bezdrátová sluchátka. Xiaomi na své konferenci odhalilo nová sluchátka pod názvem  Redmi AirDots. Pojďme si tedy sluchátka podrobněji představit. 

Každé sluchátko váží zhruba 4,2 gramů, přičemž jejich celková velikost činí 7,2 mm. Sluchátka jsou mimo jiné dodávána také se speciálním dobíjecím krytem, tak jako nabízí AirPods od Applu. Nicméně, na levé straně sluchátka se nachází dotyková část, díky které můžete ovládat hudební přehrávač, přijímat hovory a vyvolat chytrého asistenta.

Originální Xiaomi Redmi AirDots na českých e-shopech v současné chvíli neseženete. U internetového obchodu TomTop je však po dobu prvního týdne jen za 558 Kč. Ale pospěšte si, skladové zásoby rychle mizí a platnost nízké ceny je závislá na tom, jak rychle svou objednávku stihnete dokončit. Kupujte ZDE.

Xiaomi QCY T1C sluchátka ve slevě

TomTop nabízí bezdrátová sluchátka Xiaomi QCY T1C s Bluetooth 5.0 za skvělou cenu 478 Kč. Této ceny můžete docílit ale pouze při použití našeho speciálního odkazu. Ten najdete v článku, bez něj byste zaplatili 747 Kč. Sleva skoro 269 Kč je velice výhodná, avšak nepotrvá dlouho, čím dříve si sluchátka pořídíte, tím jistější budete, že slevu získáte, tak nemeškejte.

Za nízkou cenu, jen 478 Kč, získáte skvělá bezdrátová sluchátka Xiaomi QCY T1C s baterií o kapacitě 380 mAh. Doba přehrávání činí pět hodin. Tato sluchátka jsou tedy ideální na běhání či běžné sportování. Navíc mají funkci tlumení okolního hluku a též mají zvýšenou citlivost mikrofonu. Takže je můžete využít i jako Bluetooth headset, v takovém případě při čekání na hovor vám vydrží 120 hodin ve stand-by režimu.

Sluchátka z portálu TomTop získáte již nyní za nízkou cenu zde na tomto odkaze. Za cenu 478 korun máte sluchátka, které toho budou umět opravdu hodně. Sluchátka za tuto cenu je bezkonkurenční nabídka. Obchod TomTop kromě této senzační ceny nabízí navíc dopravu zcela zdarma. Zbytečně neváhejte, nabídka je časově omezena. Sluchátka zakoupíte ZDE.

i11 TWS sluchátka po vzoru AirPods

V dnešní době už jsou bezdrátová sluchátka téměř nutností, obzvláště pro telefony, které nemají jack. Dnes vám takováto sluchátka přinášíme, a to konkrétně bezdrátová sluchátka i11 TWS. Nyní za úžasnou cenu pouhých 197 korun na webu TomTop.

Sluchátka i11 TWS se můžou pochlubit exkluzivním designem, který spojuje praktičnost a zároveň pohodlí uživatele. Tato sluchátka váží pouze 4 gramy, takže nebudou zatěžovat vaše uši. To ale neznamená, že by vám při sebemenším pohybu měla vypadnout z uší. Tomu také napomáhá právě absence kabelů, díky které můžete se sluchátky v klidu sportovat, beze strachu z vypadnutí.

Sluchátka, vzhledem kvůli jejich bezdrátovému provedení, budete muset nabíjet ve speciální nabíječce, která se připojuje na USB kabel. Připojují se pomocí Bluetooth verze 5.0. Díky tomu si je můžete užít až na vzdálenost 10 metrů od zařízení. Výrobce také slibuje dlouhou životnost. Vzhledem k ceně sluchátek, nabídnou kvalitní zvuk s hlubokými basy. Na jedno nabití by měla sluchátka vydržet až 4 hodiny poslouchání hudby. Sluchátka nabízejí také vestavěný mikrofon, uživatel s nimi tedy může pohodlně telefonovat.

Tato sluchátka nyní můžete mít i s nabíjecím boxem za pouhých 197 Kč. Dodání do České republiky je samozřejmě zdarma, ovšem počítejte s dobou dodání mezi 15-25 pracovními dny. Kupujte ZDE.

reklama
reklama

Obchodní sdělení za jehož obsah odpovídá objednavatel.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim