reklama

Podcasty Google získávají další užitečnou funkci aktualizováno

Podcasty Google získávají další užitečnou funkci [aktualizováno]
2019-05-16T07:10:05+02:00
• 16. 5. 2019

Aktualizováno 16. 5.

Minulý měsíc jsme se dočkali několika novinek v rámci aplikace Google Podcasty, přičemž jednou z těch užitečnější je rozhodně časovač. Nyní byla přidána další podobná novinka, která nabízí možnost automatického stahování podcastů, které sledujete.

Podcasty Google přichází na web, a vlastně i pro iOS

Novinka je v základu deaktivována a pro spuštění ji musíte povolit v nastavení. V nastavení si můžete zvolit stahování nových epizod, případně lze aktivovat stahování i na mobilních datech. Lze také vybrat i jednotlivé kanály, které mají být automaticky stahovány.

Původní článek 25. 4.

V polovině minulého roku jsme se dočkali nové aplikace Podcasty Google pro poslouchání nejrůznějších pořadů. Od té doby se objevilo poměrně hodně obsahu a na své si přijdou i čeští uživatelé. Aplikace jako taková neprošla od té doby nějakými většími úpravami, ale očekáváme, že i zde se někdy dočkáme tmavého režimu. Nyní se ale objevily nové funkce, které mohou potěšit.

Podcasty Google

V první řadě zde máme řazení epizod u konkrétního pořadu. Doposud vždy na vás čekal na prvním místě nejnovější díl, ale pokud si chcete poslechnout celou sérii od začátku, museli jste skrolovat až dolů. Nově díky řazení si můžete nechat seznam zobrazovat i od nejstaršího po nejnovější díl.

Další užitečnou funkcí je časovač vypnutí. Ten můžete nastavit od 5 minut až po 105, přičemž jednotlivé kroky jsou po 5 minutách. Případně se nabízí také možnost zastavení aplikace po skončení epizody.

Další novinka je spojena s tématy v samotném přehrávaném podcastu. Aplikace jako taková se bude snažit nabídnout podobná témata. Přímo nad přehrávačem zobrazí štítky, díky kterým můžete zvolit podobné téma, které aktuálně posloucháte. Je evidentní, že tato funkce je tak trochu napojena na další, která ještě není k dispozici.

XDA Developers se totiž podařilo aktivovat možnost přepisu. Nejenže můžete tedy poslouchat podcast, ale také můžete číst živý přepis. Vzhledem k tomu, že tato funkce ještě není k dispozici, tak nelze říci, v jakých jazycích bude aktivní, ale předpokládáme, že čeština nebude podporována.

logo-app Google Podcasts Zdarma ANDROID

Zdroje: androidpolice.com, androidpolice.com

💡 Získejte Dotekománie Premium a využijte web naplno.

reklama
reklama

Přemysl Vaculík

Šéfredaktor, tvůrce dotekomanie.cz, androiďák, podcaster v PZL. Také milovník adrenalinových sportů, na které nemá čas.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim

Vyzkoušejte

Dotekománie Premium

Vychutnejte si web bez bannerové reklamy a získejte předběžný přístup k článkům. Podpoříte i Dotekománii.

Vyzkoušet

Odběr novinek

To podstatné ze světa mobilů a technologií jednou týdně do vašeho e-mailu. 📱
A nepropásnete soutěže!

Odebírat