reklama

Masakr slev! Windows 10 Pro, Office 2019 Pro a XBOX předplatné za zlomek ceny! sponzorovaný článek

Masakr slev! Windows 10 Pro, Office 2019 Pro a XBOX předplatné za zlomek ceny! [sponzorovaný článek]
2019-05-12T07:59:51+02:00
• 12. 5. 2019

Zdroj: Microsoft

Pořizování nového softwaru, a obzvláště od firmy Microsoft, není dnes nic levného. Ceny jejich produktů se můžou pohybovat v řádech tisíců korun. Pokud si tedy chcete pořídit Windows 10, nebo Microsoft Office 2016, ale nechcete za ně utratit přes 5 tisíc, máme tu pro vás skvělou nabídku. Nyní si je za zlomek ceny můžete pořídit na webu lvlgo.

Windows 10 Pro za akční cenu

Windows 10 přináší svým uživatelům nejmodernější systém se všemi svými nejnovějšími funkcemi. Díky pravidelným aktualizacím bude vaše zařízení vždy zabezpečeno. Systém také díky své aktuálnosti zajistí maximální kompatibilitu se současným hardwarem a příslušenstvím.

S tímto systémem také přišla podpora her pro Xbox One. Pokud tedy na tuto konzoli vlastníte jakékoliv hry, nyní si je můžete užít i na vašem standardním zařízení. Díky této funkci Play Anywhere Microsoft ruší hranice mezi konzolemi a počítači.

Samotný systém není už žádnou novinkou. Vydaný v roce 2015, Windows 10 je současně stále nejnovější verzi operačního systému od firmy Microsoft. V minulosti Microsoft nabízel přechod ze starého systému, jako byly Windows 8 a 7, na nový Windows 10. Dnes již tato možnost bohužel není možná, a uživatelé, kteří si chtějí dopřát tento systém, za něj musí vydat až 5 tisíc korun.

Pokud si tedy chcete Windows 10 Pro pořídit, máme pro vás jedinečnou slevu. Portál lvlgo nabízí slevu z původních 99,99 EUR (kolem 2 499 korun) na pouhých 15,75 EUR (kolem 390 korun). Pokud ale využijete náš kupón DOK25, bude vás Windows 10 Pro stát jen 250 Kč. Kupujte ZDE.

Office 2016 Pro za zlomek ceny

Microsoft Office 2016 Pro je určen primárně pro firmy, a cílí na vysokou produktivitu. Tento balíček programů obsahuje Word, Excel, PowerPoint,  OneNote, Outlook, Publisher, Access nebo také Skype pro firmy. Toto množství programů v jednom balíčku zajistí komplexní chod firmy, ať už se jedná o pouhé vyřizování e-mailů, psaní poznámek, nebo třeba i správu rozsáhlých databází. Balíček tak splní veškeré požadavky a očekávání, které od něj budou budoucí zákazníci očekávat.

Ať už tedy potřebujete psát nebo organizovat svoje e-maily, vytvářet prezentace pro schůzky týmů, vytvářet databáze pro váš systém nebo organizovat soukromé i firemní projekty, Office 2016 nabízí řešení pro všechny tyto druhy pracovního nasazení.

Pokud si tedy chcete Office 2016 Pro pořídit, máme pro vás jedinečnou slevu. Portál lvlgo nabízí slevu z původních 155,99 EUR (kolem 3 899 korun) na pouhých 39,89 EUR (kolem 997 korun). Pokud ale využijete náš kupón DOK25, bude vás Office 2016 Pro stát o 20 % méně, tedy 759 Kč. Kupujte ZDE.

Slevový kupón na Windows 10 Pro, Office 2016 a Office 2019: DOK25

Zadejte při nákupu slevový kupón DOK25 a zaplatíte výrazně nižší cenu!

Slevový kupón na digitální hry: DOK10

Zadejte při nákupu slevový kupón DOK10 a zaplatíte výrazně nižší cenu!

Ostatní produkty Windows a Office: DOK10

Zadejte při nákupu slevový kupón DOK10 a zaplatíte výrazně nižší cenu!

Slevový kupón na XBOX předplatné: DOK3

Zadejte při nákupu slevový kupón DOK3 a zaplatíte výrazně nižší cenu!

💡 Získejte Dotekománie Premium a využijte web naplno.

reklama
reklama

Obchodní sdělení za jehož obsah odpovídá objednavatel.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim

Vyzkoušejte

Dotekománie Premium

Vychutnejte si web bez bannerové reklamy a získejte předběžný přístup k článkům. Podpoříte i Dotekománii.

Vyzkoušet

Odběr novinek

To podstatné ze světa mobilů a technologií jednou týdně do vašeho e-mailu. 📱
A nepropásnete soutěže!

Odebírat