reklama

iPhone XR 2 by měl údajně dorazit hned v šesti barvách

iPhone XR 2 by měl údajně dorazit hned v šesti barvách
2019-05-13T23:30:43+02:00
• 13. 5. 2019

Není žádným tajemstvím, že si americká společnost s logem nakousnutého jablka velmi ráda pohrává s barvami. Vůbec poprvé nám to ukázala v rámci nového operačního systému iOS 7, kde na pestré barvy tlačila jasný důraz. 

Dále Apple začal prodávat více barevných variant u všech svých produktů, včetně iPhonu, iPadu a iPodu. Dokonce vydal i „speciální“ edici iPhone 5c, prostřednictvím kterou se snažil pastelové barvy protlačit hlavně u mladých uživatelů. 

iPhone XR 2 nabídne nové barvy a možná i silikonová záda

Zdá se ale, že ani letošní rok nebude výjimkou. Apple totiž údajně chystá novou generaci „levnějšího“ modelu iPhone XR. A právě ten by měl být v prodeji hned v šesti barevných provedení. S touto informací přišel zahraniční server Mac Otakara.

Pokud jsou samozřejmě informace pravdivé, měli bychom se dočkat velkého množství pastelových barev. K dispozici by tak měl být iPhone XR v Green a Lavender, což jsou barvy, které nahradí současné Coral a Blue. Mezi další barvy bude patřit White, Black, Yellow a (PRODUCT) RED. Dokonce se na internetu spekulovalo o tom, že by druhá generace iPhonu XR mohla nabídnout silikonovou zadní část. Osobně ale doufám, že k tomuto kroku ze strany Applu nedojde. 

Zdroj: macrumors.com

reklama
reklama

Zdeněk Koutský

Senior Editor Dotekomanie.cz | Experienced Sales Director with a Technology background; and loving it!

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim