iPhone XR 2 by měl údajně dorazit hned v šesti barvách

iPhone XR 2 by měl údajně dorazit hned v šesti barvách
2019-05-13T23:30:43+02:00
• 13. 5. 2019

Není žádným tajemstvím, že si americká společnost s logem nakousnutého jablka velmi ráda pohrává s barvami. Vůbec poprvé nám to ukázala v rámci nového operačního systému iOS 7, kde na pestré barvy tlačila jasný důraz. 

Dále Apple začal prodávat více barevných variant u všech svých produktů, včetně iPhonu, iPadu a iPodu. Dokonce vydal i „speciální“ edici iPhone 5c, prostřednictvím kterou se snažil pastelové barvy protlačit hlavně u mladých uživatelů. 

iPhone XR 2 nabídne nové barvy a možná i silikonová záda

Zdá se ale, že ani letošní rok nebude výjimkou. Apple totiž údajně chystá novou generaci „levnějšího“ modelu iPhone XR. A právě ten by měl být v prodeji hned v šesti barevných provedení. S touto informací přišel zahraniční server Mac Otakara.

Pokud jsou samozřejmě informace pravdivé, měli bychom se dočkat velkého množství pastelových barev. K dispozici by tak měl být iPhone XR v Green a Lavender, což jsou barvy, které nahradí současné Coral a Blue. Mezi další barvy bude patřit White, Black, Yellow a (PRODUCT) RED. Dokonce se na internetu spekulovalo o tom, že by druhá generace iPhonu XR mohla nabídnout silikonovou zadní část. Osobně ale doufám, že k tomuto kroku ze strany Applu nedojde. 

Zdroj: macrumors.com

Stiknutím klávesy J se přesunete na starší článek, klávesa K vás přesune na novější.

💡 Získejte Dotekománie Premium a využijte web naplno.

reklama
reklama

Zdeněk Koutský

Passionate Senior Editor at Dotekomanie.cz, where tech meets storytelling. Seasoned Sales Director, weaving technology into every success story, and relishing every moment of it!

Komentáře

Reklama

PanzerGlass S24 MP Mraz 2
PanzerGlass S24 MP Mraz 1

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim

Vyzkoušejte

Dotekománie Premium

Vychutnejte si web bez bannerové reklamy a získejte předběžný přístup k článkům. Podpoříte i Dotekománii.

Vyzkoušet

Odběr novinek

To podstatné ze světa mobilů a technologií jednou týdně do vašeho e-mailu. 📱
A nepropásnete soutěže!

Odebírat