reklama

Galaxy Watch údajně nabídnou podporu 5G sítí

Galaxy Watch údajně nabídnou podporu 5G sítí
2019-05-31T11:31:52+02:00
• 31. 5. 2019

Zahraniční server Android Authority informoval o tom, že jihokorejská společnost Samsung pracuje na novém zařízení pod názvem Samsung Galaxy Watch. Samozřejmě se jedná o další generaci chytrý hodinek, ovšem ta přinese jednu zásadní změnu. 

Galaxy Watch exkluzivně s 5G pro USA

Podobně jako jejich předchůdce, následující generace hodinek Galaxy Watch budou v prodeji minimálně ve dvou variantách – jedna s podporou Wi-Fi a druhá s Wi-Fi a LTE. Standardní Wi-Fi varianta nese modelové označení SM-R820 a SM-R830, zatímco LTE model je označován jako SM-R825 a SM-R835. Obě varianty taktéž dorazí s technologií Bluetooth, prostřednictvím které se budete moci připojit k vašemu telefonu. 

Zajímavostí ale je, že Samsung údajně pracuje i na 5G variantě, která by měla být exkluzivně k dispozici pouze pro americký trh. Tento kousek je označován jako SM-R827 a SM-R837. Následující generace Galaxy Watch by tak mohla nabídnout podporu nejnovějších 5G sítí, a to i přesto, že v současné chvíli není tato síť rozšířena. 

Nicméně, novinka údajně nabídne vnitřní 4GB úložiště a dorazí nejméně ve třech barevných variantách – černé, stříbrné a zlaté. V současné chvíli ale není jasné, zda hodinky budou k dispozici ve dvou velikostech či jestli bude mít typický otočný rámeček – jedná se o navigační část. S největší pravděpodobností budou hodinky představeny spolu s Galaxy Note 10.

Zdroj: androidauthority.com

reklama
reklama

Zdeněk Koutský

Senior Editor Dotekomanie.cz | Experienced Sales Director with a Technology background; and loving it!

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim