reklama

Chystá se Galaxy M40, nabídne díru v displeji

Chystá se Galaxy M40, nabídne díru v displeji
2019-05-30T12:47:54+02:00
• 30. 5. 2019

Samsung v tomto roce trochu pozměnil své modelové řady, přičemž jsme se dočkali vymizení Galaxy J. Jako základní třídu mobilů můžeme považovat sérii Galaxy M, kde jsme se již dočkali tří modelů – Galaxy M10, Galaxy M20 a Galaxy M30. Nyní se poodhaluje další model s označením Galaxy M40.

Galaxy M40

V tuto chvíli máme k dispozici tiskový render, který poodhaluje podstatnější změnu oproti předchozím mobilům série Galaxy M. Do teď všechny nabízely jen výřez v displeji, ale novinka Galaxy M40 bude disponovat dírou, kde bude ukryt 16MPx senzor. Zřejmě se tato konstrukce Samsungu osvědčila, když ji začne nasazovat i u levnější série.

Svými specifikacemi bude Galaxy M40 spíše zapadat do střední třídy. O výkon se zde má starat Snapdragon 675, který má mít k dispozici 6 GB operační paměti. Pro data bude určeno úložiště o velikosti 128 GB, přičemž zde bude podpora rozšíření o microSD kartu.

Na zadní straně se bude nacházet 32MPx senzor, který bude moci produkovat 8MPx snímky při spojení 4 pixelů do jednoho výsledného. Měli bychom tedy očekávat vyšší kvalitu za zhoršených světelných podmínek. Zbylé dva foťáky na zadní straně zřejmě nabídnou možnost bokeh efektu, ale není jasné, jestli máme očekávat zoom nebo širokoúhlé snímky.

K představení by mělo dojít 11. června v Indii, přičemž cena by se měla pohybovat kolem 257 eur, což je v přepočtu 6 700 Kč. Je zde pravděpodobnost, že Galaxy M40 zamíří i do Evropy. Jestli se objeví v Česku, zatím nevíme.

Zdroj: gsmarena.com

reklama
reklama

Přemysl Vaculík

Androiďák, šéfredaktor, tvůrce @dotekomanie a +dotekomanie.cz. Také milovník adrenalinových sportů, na které nemá čas.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim