reklama

AirPods fungují i po průchodu zažívacím ústrojím zajímavost

AirPods fungují i po průchodu zažívacím ústrojím [zajímavost]
2019-05-03T15:19:55+02:00
• 3. 5. 2019
1

Když společnost Apple představila sluchátka AirPods, lidi si dělali srandu, že je kdokoliv ztratí nebo spolkne. Do této chvíle nikdo neregistroval případ, kdy by se tak skutečně stalo, ale jeden zde máme. Spíše se jedná o zajímavost a možná i důkaz, že sluchátka přežijí netradiční zacházení.

AirPods a zažívací ústrojí

Dle zprávy jeden uživatel sluchátek AirPods šel spát a stále poslouchal hudbu. Když se ráno vzbudil, nemohl jedno sluchátka najít. Sledovací systém mu ukazoval, že sluchátko jsou stále v místnosti, ale nemohl jej najít. Navíc zvuk, který byl sluchátek generován, byl stále slyšen v jeho blízkosti. Nabyl přesvědčení, že asi sluchátko spolkl.

Zašel tedy do nemocnice, kde udělali rentgenové snímky. Z nich se potvrdilo, že skutečně je sluchátko v jeho zažívacím ústrojí. Lékař konstatoval, že operace bude až plán B. Tedy byla použita nejméně invazivní metoda. Sluchátko prošlo kompletní cestou zažívacího ústrojí.

Uživatel následně podotkl, že po řádném očistění funguje dobře a v podstatě se mu nic nestalo. Dokonce mělo stále baterii z 41 % naplněnou. Samozřejmě je otázkou, kolik lidí by používalo sluchátko, které muselo být loveno v toaletě.

Apple zveřejnil finanční výsledky, opět lámal rekordy

Zdroje: 9to5mac.com, worldofbuzz.com

reklama
reklama

Přemysl Vaculík

Androiďák, šéfredaktor, tvůrce @dotekomanie a +dotekomanie.cz. Také milovník adrenalinových sportů, na které nemá čas.

Komentáře

JiriJandl

3. 5. 2019, 16:48

Třeba ho složitě nelovil…
Po jablíčkách to bejvá řídký! :-D

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim