reklama

Snapchat zřejmě začne konkurovat službě Foursquare/Swarm

Snapchat zřejmě začne konkurovat službě Foursquare/Swarm
2019-04-03T16:50:57+02:00
• 3. 4. 2019
1

Snapchat je stále populární službou, ale v poslední době zaznamenává pokles u uživatelů. Důvod může být poměrně jednoduchý. Jiné sociální služby začaly nabízet obdobné funkce, takže není důvod pro zveřejňování dočasných příspěvků využívat celkem zacílenou aplikaci Snapchat. Nyní se ale údajně testují nové funkce, které by mohly nabídnout další možnosti spojené s lokací uživatele.

Snapchat jako konkurent pro Swarm?

Swarm je poměrně jednoduchá služba na ohlášení své polohy. Původně byla součástí Foursquare, ale nyní již obě aplikace vystupují samostatně, byť mají mnoho společného. Zřejmě zde se nechali tvůrci Snapchatu inspirovat a testují možnost ohlášení se na konkrétní poloze. Nečekejte zatím možnosti jako hodnocení, zveřejňování textu nebo fotografií. Pokud se udělat check-in na konkrétním místě, vyberete bitmoji znázorňující činnost. Toť vše.

Na mapě pak uživatelé uvidí, co kde kdo dělá, tedy může odhadovat na základě bitmoji. Druhá funkce, která prochází testováním se zatím jmenuje Passport a bude znázorňovat na mapě, kde jste se všude přihlásili a jaké bitmoji jste zvolili. Tato část nebude veřejná a bude sloužit jen pro přehled samotnému uživateli.

Jak je vidět, zatím se jedná o značně omezené funkce a asi stěží budou konkurovat službě jako Swarm. Na druhou stranu bude záležet na samotné komunitě, jak přijme tyto novinky, až budou dostupné.

Zdroj: 9to5mac.com

reklama
reklama

Přemysl Vaculík

Androiďák, šéfredaktor, tvůrce @dotekomanie a +dotekomanie.cz. Také milovník adrenalinových sportů, na které nemá čas.

Komentáře

wil hermes

3. 4. 2019, 22:33
Android aplikace

Swarm možná, ale Foursquare určitě ne, ten je na něco jiného

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim