reklama

Ricoh Handy Printer – trochu jiná kapesní tiskárna

Ricoh Handy Printer – trochu jiná kapesní tiskárna
2019-04-23T17:44:51+02:00
• 23. 4. 2019
2

Na trhu je k dostání řada přenosných tiskáren, které ze spárovaného zařízení umí vytisknout vybrané fotografie přes doprovodnou aplikaci. Ovšem známá společnost Ricoh původem z Japonska si stejnou myšlenku upravila po svém a vzniklo z toho zajímavé zařízení s názvem Handy Printer. To už není zaměřeno na fotografie, ale potěší spíše v kanceláři nebo na cestách, když zrovna potřebujete pracovat s textem.

V jednoduchosti je síla

Tiskárna bez problému zvládá vytisknout texty, QR kódy nebo obrázky na papír, obálky, pohlednice, oblečení, obuv, lepenkové krabice apod. Vše záleží na zvoleném režimu, a ty jsou celkem dva. První režim dovoluje tisknout v jednom místě, zatímco druhý režim si poradí i s většími plochami za pomoci ručního posouvání. Přitom celá krabička váží pouhých 315 gramů.

Velikost baterie bohužel neznáme, ale výrobce slibuje výdrž až 2 hodiny při nepřetržitém používání. Maximální rozlišení je stanoveno na dostačujících 600 x 600 DPI. Zařízení využívá voděodolný inkoust, který jde jednoduše vyměnit. Navíc nechybí ani speciální mechanismu pro rychlejší vysušení inkoustu. V mobilní aplikaci pro Android a Windows lze pracovat s různorodým obsahem před konečným vytištěním.

Prodejci začínají nabízet tři barevné varianty (bílá, červená, šedá) za cenu v přepočtu od 2 925 Kč, a co se týče samotné náhradní cartridge, tak za ni si Ricoh říká 1 021 Kč.

Zdroj: gizmochina.com

💡 Získejte Dotekománie Premium a využijte web naplno.

reklama
reklama

Antonín Horňáček

Členem Dotekománie od samotného založení a tato věrná podpora trvá více než 10 let. Oblíbeným výrobcem je jednoznačně kalifornský Apple, ale velmi rád vzpomíná na BlackBerry.

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim

Vyzkoušejte

Dotekománie Premium

Vychutnejte si web bez bannerové reklamy a získejte předběžný přístup k článkům. Podpoříte i Dotekománii.

Vyzkoušet

Odběr novinek

To podstatné ze světa mobilů a technologií jednou týdně do vašeho e-mailu. 📱
A nepropásnete soutěže!

Odebírat