reklama

Ricoh Handy Printer – trochu jiná kapesní tiskárna

Ricoh Handy Printer – trochu jiná kapesní tiskárna
2019-04-23T17:44:51+01:00
• 23. 4. 2019
2

Na trhu je k dostání řada přenosných tiskáren, které ze spárovaného zařízení umí vytisknout vybrané fotografie přes doprovodnou aplikaci. Ovšem známá společnost Ricoh původem z Japonska si stejnou myšlenku upravila po svém a vzniklo z toho zajímavé zařízení s názvem Handy Printer. To už není zaměřeno na fotografie, ale potěší spíše v kanceláři nebo na cestách, když zrovna potřebujete pracovat s textem.

V jednoduchosti je síla

Tiskárna bez problému zvládá vytisknout texty, QR kódy nebo obrázky na papír, obálky, pohlednice, oblečení, obuv, lepenkové krabice apod. Vše záleží na zvoleném režimu, a ty jsou celkem dva. První režim dovoluje tisknout v jednom místě, zatímco druhý režim si poradí i s většími plochami za pomoci ručního posouvání. Přitom celá krabička váží pouhých 315 gramů.

Velikost baterie bohužel neznáme, ale výrobce slibuje výdrž až 2 hodiny při nepřetržitém používání. Maximální rozlišení je stanoveno na dostačujících 600 x 600 DPI. Zařízení využívá voděodolný inkoust, který jde jednoduše vyměnit. Navíc nechybí ani speciální mechanismu pro rychlejší vysušení inkoustu. V mobilní aplikaci pro Android a Windows lze pracovat s různorodým obsahem před konečným vytištěním.

Prodejci začínají nabízet tři barevné varianty (bílá, červená, šedá) za cenu v přepočtu od 2 925 Kč, a co se týče samotné náhradní cartridge, tak za ni si Ricoh říká 1 021 Kč.

Zdroj: gizmochina.com

reklama
reklama

Antonín Horňáček

Členem Dotekománie od samotného založení a tato věrná podpora trvá přes dlouhých 10 let. Oblíbeným výrobcem je jednoznačně kalifornský Apple, ale velmi rád vzpomíná na BlackBerry.

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim