reklama

Realme chystá model C2

Realme chystá model C2
2019-04-19T10:30:41+01:00
• 19. 4. 2019

V pondělí 22. dubna nebude debutovat pouze očekávaný model Realme 3 Pro, ale čínský výrobce má přichystanou i druhou novinku, která ponese označení C2. To je logický krok, protože i v loňském roce byly oba zástupci v první generaci odhaleni během stejné konference. Společnost jej s největší pravděpodobností zaměří opět na rozvíjející se mobilní trhy a do Evropy si najde cestu jen stěží.

Nic víc než holý základ

Přestože v lednu tohoto roku dorazil Realme C1 (2019), tak připravovaný Realme C2 dozná určitých změn spíše uvnitř a designové zpracování převezme. Podle spekulací do něj nasadí čtyřjádrový procesor Helio P22 od MediaTeku, k němuž se ještě váže grafický čip PowerVR GE8320.

Úhlopříčku displeje sice neznáme, ale výřez ve tvaru „Waterdrop“ v sobě ukryje 8megapixelovou kamerku na oblíbené selfie snímky. Zadní část by měla získat dva hlavní senzory fotoaparátu ve složení 13 + 2 megapixely a kapacita baterie bude překračovat hranici 4 000 mAh.

Softwarovou stránku zajistí platforma ColorOS ve verzi 6.0, což odpovídá nejnovějšímu Androidu 9.0 Pie. Závěrem můžeme zmínit možnou cenu v přepočtu okolo 2 617 Kč.

Zdroj: gsmarena.com

reklama
reklama

Antonín Horňáček

Členem Dotekománie od samotného založení a tato věrná podpora trvá přes dlouhých 10 let. Oblíbeným výrobcem je jednoznačně kalifornský Apple, ale velmi rád vzpomíná na BlackBerry.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim