reklama

Vivo uniká novinka Y17

Vivo uniká novinka Y17
2019-04-19T11:30:53+01:00
• 19. 4. 2019

Konec aktuálního měsíce bude patřit společnosti Vivo, která momentálně finišuje s pracemi u modelu Y17, a rovnou se tedy stane novým přírůstkem do střední třídy. Nicméně telefon byl předmětem rozsáhlého úniku, díky němuž máme k dispozici nejen téměř kompletní seznam specifikací, ale dokonce známe i finální podobu. Čínský výrobce si prozatím zvládl ohlídat prodejní cenu nebo oficiální dostupnost.

Laťku nezvedne

V přední části se počítá s 6,35palcovým displejem dosahující na rozlišení 1 544 x 720 pixelů a „Waterdrop“ výřez nabídne 20megapixelovou kamerku pro selfie fotografie. Hardwarovou část zastoupí osmijádrový procesor Helio P35 od MediaTeku, 4GB operační paměť RAM či interní úložiště o velikosti 128 GB, kde ovšem doposud nepadla zmínka o podpoře paměťových microSD karet.

Uživatelé jistě ocení tři fotoaparáty v zadní části poskládané do svislé polohy a zde dojde ke kombinaci hlavního 13MPx, širokoúhlého 8MPx, hloubkového 2MPx senzoru. Odhalený výpis uzavírá 5 000mAh baterie s podporou technologie rychlého nabíjení, funkce OTG, dual-SIM, snímač otisků prstů, podpora LTE sítí a rozhraní FunTouch OS 9.0 (Android 9.0 Pie). Barevných variant bude připraveno několik včetně gradientu.

Zdroj: gsmarena.com

reklama
reklama

Antonín Horňáček

Členem Dotekománie od samotného založení a tato věrná podpora trvá přes dlouhých 10 let. Oblíbeným výrobcem je jednoznačně kalifornský Apple, ale velmi rád vzpomíná na BlackBerry.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim