reklama

Fotografická tiskárna Huawei Portable nyní ve slevě o 38 %! sponzorovaný článek

Fotografická tiskárna Huawei Portable nyní ve slevě o 38 %! [sponzorovaný článek]
2019-04-04T06:00:52+02:00
• 4. 4. 2019

Společnost Huawei nedávno představila zbrusu nový kousek pod názvem Huawei Portable. Jedná se o velmi kvalitní a přenosnou fotografickou tiskárnu. Právě na ní máme skvělou slevu, díky které si ji může dovolit opravdu každý. Pojďme si ale nejprve tiskárnu představit.

Huawei Portable za parádní cenu!

Jak již anglický název napovídá, jedná se o fotografickou přenosnou tiskárnu, kterou vyrobila společnost Huawei. Tiskárna nabízí velmi kompaktní konstrukci, kterou lze porovnat s velikostí klasické přenosné power banky. 

Výrobce v tomto případě použil technologii ZINK, která jde naproti životnímu prostředí. Dokonce lze do tiskárny vložit také fotografický papír. Tiskárna mimo jiné podporuje také Huawei Share 3.0 pro přenos dat na různá zařízení. Je však ale důležité zmínit, že v tomto případě je Huawei Share 3.0 používáno pro přímý tisk fotografií – ovládání tiskárny pomocí mobilního telefonu je pak samozřejmostí. Huawei přidalo i podporu pro AR snímky, tisk snímků z vybraného videa a podobně. 

Nedávno představenou tiskárnu Huawei Portable Photo Printer můžete nyní získat za akčních 90 amerických dolarů, což je v přepočtu zhruba 1 980 Kč. Že to stále není dobré? Pak by vás mohlo zajímat, že původní cena činí 2 838 Kč. Navíc zdarma získáte 20x fotografický papír. Akční cena je k dispozici pouze do konce týdne. Kupujte ZDE.

💡 Získejte Dotekománie Premium a využijte web naplno.

reklama
reklama

Obchodní sdělení za jehož obsah odpovídá objednavatel.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim

Vyzkoušejte

Dotekománie Premium

Vychutnejte si web bez bannerové reklamy a získejte předběžný přístup k článkům. Podpoříte i Dotekománii.

Vyzkoušet

Odběr novinek

To podstatné ze světa mobilů a technologií jednou týdně do vašeho e-mailu. 📱
A nepropásnete soutěže!

Odebírat