reklama

Bezdrátová sluchátka QCY T1C Mini za parádní cenu! sponzorovaný článek

Bezdrátová sluchátka QCY T1C Mini za parádní cenu! [sponzorovaný článek]
2019-04-18T11:39:20+01:00
• 18. 4. 2019

Ebay nabízí bezdrátová sluchátka QCY T1C Mini s Bluetooth 5.0 za skvělou cenu 451 Kč. Na ostatních serverech jej prodejci mají k dispozici okolo 600 Kč. Sleva skoro 149 Kč je velice výhodná, avšak nepotrvá dlouho, čím dříve si sluchátka pořídíte, tím jistější budete, že slevu získáte, tak nemeškejte.

QCY T1C Mini za bezkonkurenÄŤnĂ­ cenu!

Za nízkou cenu, jen 451 Kč, získáte skvělá bezdrátová sluchátka QCY T1C Mini s baterií o kapacitě 380 mAh. Doba přehrávání činí čtyři hodiny. Tato sluchátka jsou tedy ideální na běhání či běžné sportování. Navíc mají funkci tlumení okolního hluku a též mají zvýšenou citlivost mikrofonu. Takže je můžete využít i jako Bluetooth headset, v takovém případě při čekání na hovor vám vydrží 120 hodin ve stand-by režimu.

Sluchátka z portálu Ebay získáte již nyní za nízkou cenu zde na tomto odkaze. Za cenu 451 korun máte sluchátka, které toho budou umět opravdu hodně. QCY T1C Mini sluchátka za tuto cenu je bezkonkurenční nabídka. Obchod Ebay kromě této senzační ceny nabízí navíc dopravu zcela zdarma. Tak zbytečně neváhejte. Sluchátka zakoupíte ZDE.

reklama
reklama

Obchodní sdělení za jehož obsah odpovídá objednavatel.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

TmavĂ˝ reĹľim