reklama

ThiEYE T5 je 4K outdoorová kamerka za 1 847 Kč! sponzorovaný článek

ThiEYE T5 je 4K outdoorová kamerka za 1 847 Kč! [sponzorovaný článek]
2019-03-26T13:28:09+02:00
• 26. 3. 2019

Prodejní ceny kvalitních kamerek do náročnějších terénů nebývají zrovna nízké pro běžného uživatele, nejlepší volbou může být například kamerka od firmy GoPro, ale také lze zvolit daleko cenově dostupnější alternativu od méně známějšího výrobce. Tentokrát máme na mysli zařízení s názvem ThiEYE T5 Edge 4K, které pořídíte za velmi nízkou cenu a dostanete poměrně slušnou výbavu.

ThiEYE T5 aneb 4K v hlavní roli

Za speciální cenu 83,99 dolarů (tj. cca 1 847 Kč) získáte odolnou kamerku s 14megapixelovým snímačem, který dodala společnost Sony. Ten zvládne nahrávání videí až ve 4K kvalitě (při 30 snímcích za sekundu). Bezdrátový Bluetooth ovládač dovoluje ovládání z dálky 10 metrů nebo 3 metry pod vodou. Dále doprovodná aplikace (Android/iOS) ve spojení s WiFi umí zrcadlit obraz do vybraného zařízení. Výrobce do prodejního balení přibaluje velké množství úchytek – pro kolo, helmu, auto apod.

Konstrukci zabírá 2palcový LCD displej, vstup pro paměťovou microSD kartu nebo ukrývá baterii s výdrží maximálně 5 hodin. Díky vodotěsnému pouzdru se dokážete pro záběry potopit až do hloubky 60 metrů. Akce se zaváděcí cenou by měla trvat jeden týden s tím, že následně konečná cena stoupne na 150 dolarů (tj. cca 3 300 Kč), což je stále ucházející cenovka vzhledem k nabízené výbavě. Kupujte ZDE.

💡 Získejte Dotekománie Premium a využijte web naplno.

reklama
reklama

Obchodní sdělení za jehož obsah odpovídá objednavatel.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim

Vyzkoušejte

Dotekománie Premium

Vychutnejte si web bez bannerové reklamy a získejte předběžný přístup k článkům. Podpoříte i Dotekománii.

Vyzkoušet

Odběr novinek

To podstatné ze světa mobilů a technologií jednou týdně do vašeho e-mailu. 📱
A nepropásnete soutěže!

Odebírat