reklama

Pushbullet konečně dostává zajímavou aktualizaci

Pushbullet konečně dostává zajímavou aktualizaci
2019-03-11T18:29:58+02:00
• 11. 3. 2019

Pushbullet je služba, jak zjednodušit přeposílání informací a dat mezi zařízeními. Díky doplňkům pro webové prohlížeče získáváte jednoduchou cestu, jak si například poslat webovou stránku do mobilu a naopak. Sice jsme se nedávno dočkali představení nového vzhledu, ale že by přibyly významnější novinky, se nedá říci. Nyní ale došlo na oznámení změn v rámci notifikací a nejen tam.

Služba Pushbullet představuje nový design své aplikace

Lepší notifikace pro Pushbullet

Služba jako taková pracuje zejména s notifikacemi, ale právě zde pokulhávala za vývojem v rámci systému Android. Chybělo hodně možností a funkcí, což se nyní vývojáři snaží vynahradit a dohnat vývoj systému. Mezi novinkami konečně najdeme seskupování notifikací. Nyní tedy nebudete mít každé oznámení zvlášť.

Mezi další novinky například patří možnost odpovědi přímo z notifikace, což je příjemné rozšíření zjednodušující práci. Ostatně Pushbullet konečně podporuje notifikační kanály, které jsou dostupné v novějších verzích systému Android.

Poslední významnější novinka se nachází v přidání rychlým přepínačů do notifikační lišty. Konkrétně se nabízejí dva, pomocí kterých můžete zapínat a vypínat zrcadlení notifikací a synchronizaci SMS zpráv. Díky tomu nebude potřeba pokaždé otevírat aplikaci a hledat tyto možnosti v nastavení.

Novinky jsou zatím dostupné jen pro beta testery. Pokud si je chcete vyzkoušet, musíte se přihlásit skrze tuto stránku. Do stabilní verze zamíří novinky o něco později.

Zdroj: androidpolice.com

reklama
reklama

Přemysl Vaculík

Androiďák, šéfredaktor, tvůrce @dotekomanie a +dotekomanie.cz. Také milovník adrenalinových sportů, na které nemá čas.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim