reklama

Mozilla uvolnila Firefox pro iPad s novými funkcemi

Mozilla uvolnila Firefox pro iPad s novými funkcemi
2019-03-29T07:44:22+02:00
• 29. 3. 2019

Mozilla představila zbrusu novou verzi svého mobilního webového prohlížeče Firefox. Webový prohlížeč přináší nejen nové funkce, ale je také konečně k dispozici pro iPad. 

Firefox pro iPad umí zajímavé kousky

Podle slov Mozilly chtěla společnost vytvořit speciálně navržený Firefox pro tablety s logem nakousnutého jablka, čemuž tomu odpovídá také přizpůsobené uživatelské rozhraní. Mobilní webový prohlížeč pro iPad nabízí i dlouho známé funkce, jako je například možnost nastavit si Firefox jako výchozí prohlížeč pro otevírání odkazů z aplikace Microsoft Outlook. Podpora funkce split-screen z roku 2015 je pak samozřejmostí. 

Mozilla zapracovala také na správu záložek, které se nyní zobrazí jako dlaždice. Uživatelé tak díky tomu mohou velmi rychle nahlédnout do jejich obsahu. Firefox pro iPad dokonce podporuje i funkce Send Tabs, což je novinka, která byla představena zhruba před měsícem. Prostřednictvím této funkce mohou uživatelé sdílet karty mezi zařízeními. 

To ale není vše. Firefox pro iPad mimo jiné umí pracovat s klávesovými zkratkami, které se zobrazí po dlouhém stisknutí příkazového tlačítka (v přápadě použití externí klávesnice). K dispozici je také Dark Mode, noční režim a ochrana při sledování webu. 

Zdroj: neowin.net

reklama
reklama

Zdeněk Koutský

Senior Editor Dotekomanie.cz | Experienced Sales Director with a Technology background; and loving it!

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim