reklama

Microsoft To-Do beta pro Android přináší automatické ukládání

Microsoft To-Do beta pro Android přináší automatické ukládání
2019-03-29T09:04:55+02:00
• 29. 3. 2019

Jsou to již téměř čtyři roky, co společnost Microsoft odkoupila aplikaci To-Do Wuderlist. Za celým jejím vývojem stojí německá startupová firma 6Wunderkinder, kterou mimo jiné také redmondský gigant vlastní. Microsoft dal za Wunderlist přibližně 100–200 milionu dolarů. 

Je tedy velmi pozoruhodné, že se Microsoft rozhodl vytvořit vlastní To-Do aplikaci, a to pod názvem Microsoft To-Do. Ačkoliv můžeme mít na tuto akvizici negativní názor, Microsoft se o svou aplikaci řádně stará. Vydává totiž jednu aktualizaci za druhou a aplikace vypadá čím dál tím zajímavěji. 

Microsoft To-Do beta a hlavní novinky

Tentokrát jsme se dočkali drobnějšího instalačního balíčku, ovšem i přesto přináší některé užitečné funkce a opravy chyb. Jednou z největších přidaných hodnot je, že aplikace automaticky uloží vaše poznámky. Další novinkou je možnost přidávat úkoly do seznamu „Planned“, což je chytrý list. 

Microsoft samozřejmě přidal i další drobné funkce, ovšem hlavní důraz tlačit na opravu chyb a zlepšení celkové stability aplikace. Mějte stále na paměti, že je nový instalační balíček k dispozici pouze v rámci beta verze. 

Zdroj: androidcentral.com

reklama
reklama

Zdeněk Koutský

Senior Editor Dotekomanie.cz | Experienced Sales Director with a Technology background; and loving it!

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim