Microsoft To-Do beta pro Android přináší automatické ukládání

Microsoft To-Do beta pro Android přináší automatické ukládání
2019-03-29T09:04:55+02:00
• 29. 3. 2019

Jsou to již téměř čtyři roky, co společnost Microsoft odkoupila aplikaci To-Do Wuderlist. Za celým jejím vývojem stojí německá startupová firma 6Wunderkinder, kterou mimo jiné také redmondský gigant vlastní. Microsoft dal za Wunderlist přibližně 100–200 milionu dolarů. 

Je tedy velmi pozoruhodné, že se Microsoft rozhodl vytvořit vlastní To-Do aplikaci, a to pod názvem Microsoft To-Do. Ačkoliv můžeme mít na tuto akvizici negativní názor, Microsoft se o svou aplikaci řádně stará. Vydává totiž jednu aktualizaci za druhou a aplikace vypadá čím dál tím zajímavěji. 

Microsoft To-Do beta a hlavní novinky

Tentokrát jsme se dočkali drobnějšího instalačního balíčku, ovšem i přesto přináší některé užitečné funkce a opravy chyb. Jednou z největších přidaných hodnot je, že aplikace automaticky uloží vaše poznámky. Další novinkou je možnost přidávat úkoly do seznamu „Planned“, což je chytrý list. 

Microsoft samozřejmě přidal i další drobné funkce, ovšem hlavní důraz tlačit na opravu chyb a zlepšení celkové stability aplikace. Mějte stále na paměti, že je nový instalační balíček k dispozici pouze v rámci beta verze. 

Zdroj: androidcentral.com

Stiknutím klávesy J se přesunete na starší článek, klávesa K vás přesune na novější.

💡 Získejte Dotekománie Premium a využijte web naplno.

reklama
reklama

Zdeněk Koutský

Passionate Senior Editor at Dotekomanie.cz, where tech meets storytelling. Seasoned Sales Director, weaving technology into every success story, and relishing every moment of it!

Komentáře

Reklama

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim

Vyzkoušejte

Dotekománie Premium

Vychutnejte si web bez bannerové reklamy a získejte předběžný přístup k článkům. Podpoříte i Dotekománii.

Vyzkoušet

Odběr novinek

To podstatné ze světa mobilů a technologií jednou týdně do vašeho e-mailu. 📱
A nepropásnete soutěže!

Odebírat