reklama

Telefony a příslušenství ve slevě sponzorovaný článek

Telefony a příslušenství ve slevě [sponzorovaný článek]
2019-02-20T13:31:43+01:00
• 20. 2. 2019

Vybrali jsme pro vás několik zajímavých telefonů, které můžete nyní ze zahraničí pořídit za velice slušnou cenu. Navíc jsme přihodili jednu praktickou vychytávku v podobě redukce na nabíjení iPhonu pomocí micro USB kabelu. Podívejte na vybrané kousky a třeba vás něco zaujme.

Současný vyzyvatel střední třídy v poměru cena/výkon

Honor 8X je vskutku skvostem mezi telefony své třídy. Jako největší pozitiva si odnesl svůj design, který z telefonu dělá působivý technický doplněk, svůj výkon, díky kterému se z něj stává nezanedbatelný model své značky, a svou výdrž, díky které může pro mnohé vytížené zákazníky znamenat jasnou volbu ve své cenové kategorii. Tyto tři hlavní přednosti vychytal Honor u modelu Honor 8x opravdu dobře. Cena Honoru 8X s nadupanými parametry, přítomností skvělého fotoaparátu a technologie NFC za cenu 6 000 Kč z něj dělá tvrdého konkurenta ve zmíněné cenové relaci.

Homtom HT 16, aneb když potřebujete ultra levný záložní telefon

Pokud jste fanoušku telefonů značky Homtom, dceřiné společnosti Doogee, tak se poohlídněte po levném telefonu Homtom HT16 za 900 Kč, který má 5″ obrazovku. Operační paměť má pouhý 1 GB a interní úložiště má 8 GB. Telefon je sice levný a je určený pro úplně nenáročné uživatele. Cena zařízení je pouhých 1 039 Kč.

Redukce na nabíjení iPhone microUSB kabelem

Pokud vlastníte iPhone a zapomenete si vlastní nabíjecí příslušenství, tak máte většinou smůlu. Dominantní jsou v současnosti na trhu telefony s Androidem, které používají buď starší microUSB nebo univerzální standardní USB-C. Pro situace, kdy vám dochází baterie ve vašem iPhonu, stačí si od někoho půjčit nabíjecí adaptér s microUSB konektorem a na něj nasadit redukci. A můžete zvesela nabíjet! Cena je pouhých 65 Kč.

Stiknutím klávesy J se přesunete na starší článek, klávesa K vás přesune na novější.

💡 Získejte Dotekománie Premium a využijte web naplno.

reklama
reklama

Obchodní sdělení za jehož obsah odpovídá objednavatel.

Komentáře

Reklama

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim

Vyzkoušejte

Dotekománie Premium

Vychutnejte si web bez bannerové reklamy a získejte předběžný přístup k článkům. Podpoříte i Dotekománii.

Vyzkoušet

Odběr novinek

To podstatné ze světa mobilů a technologií jednou týdně do vašeho e-mailu. 📱
A nepropásnete soutěže!

Odebírat