reklama

WhatsApp přidal nové soukromé odpovědi a podporu pro 3D Touch

WhatsApp přidal nové soukromé odpovědi a podporu pro 3D Touch
2019-01-17T06:43:19+02:00
• 17. 1. 2019

Jsou tomu zhruba již dva měsíce, kdy se vůbec poprvé na internetu objevila informace o zcela nové funkci pro populárního mobilního kecálka WhatsApp. Pokud náš magazín pečlivě čtete, jistě vás nyní napadla funkce v podobě soukromé odpovědi.

Jedná se o funkci, na které společnost WhatsApp pracovala zhruba dva měsíce. Nyní se zdá, že je kompletně dokončena a připravena pro operační systém Android. Uživatelé iOS zařízení se však této novinky dočkali o něco málo dříve. 

WhatsApp přináší hned několik nových funkcí

Nová funkce v podobÄ› soukromĂ© odpovÄ›di je k dispozici pouze ve skupinovĂ©m chatu. Pokud tĂ©to novinky chcete využít, musĂ­te ve skupinovĂ©m chatu vybrat libovolnou zprávu, na kterou chcete odpovÄ›dÄ›t. Jakmile na vybranou zprávu klepnete, objevĂ­ se vám speciálnĂ­ nabĂ­dka, ve kterĂ© klepnÄ›te na Další – OdpovÄ›dÄ›t soukromÄ›. Funkci lze dokonce aplikovat takĂ© na starĂ© skupinovĂ© zprávy. Nezáleží tedy vĹŻbec na tom, kdy byla zpráva ve skupinÄ› odeslána.

To ale není vše, čeho se majitelé iOS zařízení dočkali. Další zbrusu nová funkce umožní uživatelům využívat funkce 3D Touch. Díky této novince budete moci tvrdším stisknutím zobrazit náhled kontaktu. V neposlední řadě společnost WhatsApp do své mobilní aplikace přidala také jednodušší způsob pro vkládání samolepek při úpravě fotografie či vide. Jednoduchým klepnutím na ikonu v podobě smajlíka tak nyní můžete přidat svou oblíbenou samolepku.

Zdroj: phonearena.com

reklama
reklama

Zdeněk Koutský

Senior Editor Dotekomanie.cz | Experienced Sales Director with a Technology background; and loving it!

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

TmavĂ˝ reĹľim