reklama

Lenovo Watch 9 z českého skladu jen za 443 Kč! sponzorovaný článek

Lenovo Watch 9 z českého skladu jen za 443 Kč! [sponzorovaný článek]
2019-01-17T06:20:32+01:00
• 17. 1. 2019
1

Jestliže opravdu toužíte po chytrých hodinkách, které budou vypadat nejen elegantně, ale také toho budou hodně umět, máme pro vás skvělou nabídku. S naším zahraničním partnerem Gearbest jsme se rozhodli připravit pro vás speciální akci na nové Lenovo Watch 9.

Lenovo přineslo zajímavý kompromis v podobě hodinek Lenovo Watch 9, který si díky nám může dovolit opravdu každý. Tudíž, pokud rozpočet vám nedovoluje utrácet za to nejlepší zboží na trhu, nezoufejte. Lenovo Watch 9 nyní pořídíte za pouhých 443 Kč! 

Lenovo Watch 9 aneb elegance kam se podíváš

Ve své podstatě se jedná o klasické analogové hodinky, které pravděpodobně máte nyní na sobě, ovšem s tím rozdílem, že Lenovo Watch 9 disponují chytrými funkcemi, jenž najdeme v těch nejlepších a nejdražších chytrých hodinek.

V praxi nejvíce oceníte hlavně elegantní design, který je doprovázen skvělým uživatelským komfortem a kvalitními materiály. Lenovo v tomto případě implementovalo broušený kov, prvotřídní krycí safírové sklo, a dokonce také velmi kvalitní silikon pro náramky.

 

Hlavní předností hodinek je samozřejmě možnost zjistit, kolik je aktuálně hodin, což je super. Nicméně je zde umístěno několik chytrých funkcí – sledování spánkové aktivity a vyhodnocování jeho kvality. Dále je zde upozornění na příchozí volání či SMS a v neposlední řadě dokáží hodinky fungovat i jako budík.

Všechna naměřená data se synchronizují s telefonem, podporován je jak Android, tak iOS. Lenovo Watch 9 se připojují přes Bluetooth 5.0, což je nejnovější verze, a tak je zaručena široká podpora napříč moderními smartphony.

Hodinky jsou rovněž vodotěsné až do padesáti metrů. Není tedy problém se s nimi běžně sprchovat, nebo dokonce chodit do bazénu. Baterie v tomto případě vydrží až neuvěřitelných 240 dnů! Za toto vše přitom zaplatíte jen 443 Kč. Hodinky vám navíc dorazí do pěti pracovních dnů, neboť jsou nyní k dispozici v českém skladu. Kupujte ZDE.

reklama
reklama

Obchodní sdělení za jehož obsah odpovídá objednavatel.

Komentáře

Filip Machata

27. 1. 2019, 11:15
Android aplikace

A jak přesně je koupím za 443 korun? Poštovné je minimálně dalších $6!

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim