reklama

Pandora Voice Mode aneb novĂ˝ hlasovĂ˝ asistent

Pandora Voice Mode aneb novĂ˝ hlasovĂ˝ asistent
2019-01-18T14:29:29+02:00
• 18. 1. 2019

Málokdo ví, že Pandora je jedna z nejstarších společností, která se pohybuje na trhu se streamovanou hudbou. Stejnojmenná společnost dokonce nedávno oznámila, že vyvinula svého vlastního hlasového asistenta, který nese název Pandora Voice Mode. Co všechno dokáže, se dozvíte v odstavcích níže. 

Pandora Voice Mode zvládne složitější úkoly

Nový hlasový asistent je k dispozici nejen pro operační systém Android, ale také konkurenční iOS. Novinka bude navíc zpřístupněna platícím i neplatícím uživatelům, což je samozřejmě skvělou informací. Pandora navíc svého asistenta vyvinula tak, aby uživatelům nabídl možnosti hands-free a podobně. 

Pandora Voice Mode dokáže i zpracovávat mnoho rĹŻznĂ˝ch poĹľadavkĹŻ, a to dĂ­ky technologie Natural Language Understanding. Jakmile se pĹ™epnete do reĹľimu pro hlasovĂ©ho asistenta, budete mĂ­t k dispozici hlavnĂ­ ovládacĂ­ část aplikace – zmÄ›na stanic, pĹ™eskakovánĂ­ nebo pozastavenĂ­ pĹ™ehrávanĂ© hudby, zmÄ›na hlasitosti a další. 

Pandora dokáže ale zpracovávat i složitější úkoly, jako je například „zahraj mi skladby pro trénování“ nebo „zahraj mi skladby, které se mi líbí“. Veškeré příkazy můžete ale zadávat ve chvíli, kdy vyvoláte asistenta. Stačí zahlásit „Hey Pandora“ a s úkolováním můžete začít. 

Zdroj: 9to5google.com

reklama
reklama

Zdeněk Koutský

Senior Editor Dotekomanie.cz | Experienced Sales Director with a Technology background; and loving it!

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

TmavĂ˝ reĹľim