reklama

Pandora Voice Mode aneb nový hlasový asistent

Pandora Voice Mode aneb nový hlasový asistent
2019-01-18T14:29:29+02:00
• 18. 1. 2019

Málokdo ví, že Pandora je jedna z nejstarších společností, která se pohybuje na trhu se streamovanou hudbou. Stejnojmenná společnost dokonce nedávno oznámila, že vyvinula svého vlastního hlasového asistenta, který nese název Pandora Voice Mode. Co všechno dokáže, se dozvíte v odstavcích níže. 

Pandora Voice Mode zvládne složitější úkoly

Nový hlasový asistent je k dispozici nejen pro operační systém Android, ale také konkurenční iOS. Novinka bude navíc zpřístupněna platícím i neplatícím uživatelům, což je samozřejmě skvělou informací. Pandora navíc svého asistenta vyvinula tak, aby uživatelům nabídl možnosti hands-free a podobně. 

Pandora Voice Mode dokáže i zpracovávat mnoho různých požadavků, a to díky technologie Natural Language Understanding. Jakmile se přepnete do režimu pro hlasového asistenta, budete mít k dispozici hlavní ovládací část aplikace – změna stanic, přeskakování nebo pozastavení přehrávané hudby, změna hlasitosti a další. 

Pandora dokáže ale zpracovávat i složitější úkoly, jako je například „zahraj mi skladby pro trénování“ nebo „zahraj mi skladby, které se mi líbí“. Veškeré příkazy můžete ale zadávat ve chvíli, kdy vyvoláte asistenta. Stačí zahlásit „Hey Pandora“ a s úkolováním můžete začít. 

Zdroj: 9to5google.com

reklama
reklama

Zdeněk Koutský

Senior Editor Dotekomanie.cz | Experienced Sales Director with a Technology background; and loving it!

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim