reklama

Gihosoft Free Android Data Recovery zachrání vaše data z telefonu! sponzorovaný článek

Gihosoft Free Android Data Recovery zachrání vaše data z telefonu! [sponzorovaný článek]
2019-01-06T20:13:04+02:00
• 5. 1. 2019

V tomto článku bychom vám rádi představili program pod názvem Gihosoft Free Android Data Recovery, který jsme měli možnost vyzkoušet na základě doporučení. Jaké jsou klady a zápory této aplikace, rozdíly mezi placenou a zdarma verzí? To zjistíte v této publikaci.

Ihned na začátku článku zmíníme, že program dokáže obnovit opravdu velké množství typů dat. V multimediální části zvládne bez problému Gihosoft Free Android Data Recovery obnovit fotografie, hudbu či video.

Co se dokumentů týká, bavíme se o souborech typu Word. Excel, PPT, PDF, TXT, archivy a podobně. To ale není vše. Gihosoft Free Android Data Recovery obnovuje také SMS zprávy, seznamy kontaktů či dokonce také historii hovorů. Pokud budete potřebovat obnovit historii chatu aplikace WhatsApp či Viber, stačí jednoduše použít program Gihosoft Free Android Data Recovery. Jak ale se vším začít?

Gihosoft Free Android Data Recovery a prvnĂ­ krĹŻÄŤky

Nejrpve si program stáhněte, a to přímo z tohoto odkazu. Instalační balíček samozřejmě rozbalte ve svém počítači s operačním systémem Windows či macOS. Jakmile se aplikace stáhne a nainstaluje, spusťte ji a zaškrtněte typy dat, které chcete obnovit. 

Výběr souborů

Pro vĂ˝bÄ›r typĹŻ souborĹŻ musĂ­te pĹ™ipojit ke svĂ©mu poÄŤĂ­taÄŤi vaše mobilnĂ­ zařízenĂ­, a to pomocĂ­ USB kabelu. NáslednÄ› spusĹĄte v aplikaci proces vyhledávánĂ­. VeškerĂ© soubory, kterĂ© byly jednou odstranÄ›ny, budou k dispozici a seĹ™azeny do následujĂ­cĂ­ch kategoriĂ­ – kontakty, video, audio, dokumenty a podobnÄ›. 

Obnova ztracených souborů

Velmi jednoduchým způsobem si můžete prohlédnout veškeré soubory, které jste na svém mobilním telefonu s operačním systémem Android smazali. Pokud některý ze souborů chcete obnovit, stačí jej označit a spustit proces obnovy (tlačítko Obnovit). Soubory pak budou okamžitě uloženy na určeném místě. 

Gihosoft Free Android Data Recovery je k dispozici ve dvou variantách – Free a PRO. ZatĂ­mco Free verze je zcela zdarma, za PRO verzi si zaplatĂ­te 49,95 americkĂ˝ch dolarĹŻ. HlavnĂ­ rozdĂ­ly mezi tÄ›mito produkty jsou v dostupnĂ© funkcionalitÄ›. 

Verze PRO zvládne obnovit:

  • Seznam kontaktĹŻ
  • Obrázky a videa v pĹŻvodnĂ­ kvalitÄ›
  • SMS zprávy
  • Korespondenci WhatsApp a Viber
reklama
reklama

Obchodní sdělení za jehož obsah odpovídá objednavatel.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

TmavĂ˝ reĹľim