reklama

Apple iOS 12.1.3 beta 4 pro vývojáře

Apple iOS 12.1.3 beta 4 pro vývojáře
2019-01-10T19:49:02+02:00
• 10. 1. 2019

Společnost Apple se neustále snaží svůj operační systém iOS posouvat co nejblíže k dokonalosti. To je mimo jiné hlavní důvod, proč vydala v pořadí již čtvrtou beta verzi iOS 12.1.3. Instalační balíček je v současné době k dispozici pouze pro registrované vývojáře za účelem pečlivého testování.

iOS 12.1.3 přináší nespecifikované opravy chyb

Apple v poznámkách uvedl, že nová verze přináší opravy nejrůznějších chyb. Bohužel pro nás chyby blíže nespecifikoval. Nezbývá nám tak nic jiného, než mu opravdu veřit a doufat, že chyby eliminoval. 

Operační systém ve verzi iOS 12 se dočkal již několika významných aktualizací, například v rámci iOS 12.1 a iOS 12.1.1 jsme získali přístup ke skupinovým FaceTime hovorům či podpoře Dual SIM u nejnovějších iPhonů XS, XS Max a XR. 

Apple musel iOS 12.1.2 vydat hned dvakrát

Apple koncem loňského roku stihl zveřejnit verzi iOS 12.1.2, která uživatelům přinesla opravy týkající se eSIM a Dual SIM. Nová verze operačního systému iOS 12.1.2 byla zveřejněna hlavně za účelem obejít zákaz od čínského soudu. 

Apple ale i v tomto případě zazmatkoval. Několik dnů po vydání nové aktualizace musela společnost s logem nakousnutého jablka zveřejnit další instalační balíček. Ve své podstatě se jednalo o ten samý systém, ovšem s tím rozdílem, že původní verze nesla označení 16C101, zatímco nová 16C104. Není úplně jisté, z jakého důvodu se Apple rozhodl znovu nasadit iOS 12.1.2 pod jiným označením.

Podle zahraničních zpravodajských webů tomu tak bylo hlavně kvůli problému s fotoaparátem. Někteří uživatelé si údajně na sociálních sítích stěžovali na různé problémy spojené právě s fotoaparátem. To ale není vše. Údajně se našli majitelé iPhonů, kterým po aktualizaci přestala fungovat mobilní data. Apple se tedy rozhodl aktualizaci stáhnout a zveřejnit opravený instalační balíček. 

Zdroj: 9to5mac.com

reklama
reklama

Zdeněk Koutský

Senior Editor Dotekomanie.cz | Experienced Sales Director with a Technology background; and loving it!

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim