reklama

Ulefone Armor 6 – první obrněnec s podporou 5G

Ulefone Armor 6 – první obrněnec s podporou 5G
2018-12-17T15:44:16+00:00
• 17. 12. 2018
Thumbnail

Start mobilní sítě 5. generace je naplánován už na příští rok a i výrobci chytrých telefonů začínají s přípravami prvních telefonů podporujících tuto technologii. Jedním z nich je společnost Ulefone, která vypustila do světa aktuální zprávy kolem odolného telefonu schopného běžet pod 5G sítí a dostane název Armor 6. Podle nich by mělo jít vůbec o první zařízení tohoto druhu v rámci celosvětového trhu.

Pod taktovkou MediaTeku

Displej o úhlopříčce 6,2 palců nabídne rozlišení HD+ a doplní ho ještě přední kamerka s maximálním rozlišením 13 megapixelů. Ve vnitřní části se zabydlí osmijádrový procesor Helio P60 od MediaTeku, 6GB operační paměť RAM nebo 128GB úložiště pro uživatelská data. Podporu sítí 5. generace zajistí nasazený modem Helio M70 rovněž od MediaTeku, který byl oficiálně oznámen teprve začátkem tohoto měsíce v Číně.

Zadní část bude patřit dvěma snímačům fotoaparátu ve složení 21 + 13 megapixelů, přisvětlovací LED diodě a baterii s kapacitou 5 000 mAh. Samozřejmostí jsou odolné prvky kolem celé konstrukce pro zajištění maximální odolnosti. Datum zahájení prodeje či prodejní cenu bohužel prozatím neznáme, ale v lednu Ulefone má spojit síly s místním operátorem China Mobile pro distribuci zařízení.

Zdroj: gizmochina.com

reklama
reklama

Antonín Horňáček

Od zrodu Dotekománie je stálým přispěvatelem. Tato věrná podpora trvá téměř 6 let a vzniklo přes 2 500 článků v různé podobě. Oblíbeným výrobcem je Apple a hned v závěsu Blackberry s Nokií. Nyní spokojeně užívá šťavnatý iPhone X s jablečnou příchutí.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit