Vivo možná pracuje na modelu Z3 Pro

Vivo možná pracuje na modelu Z3 Pro
2018-12-17T13:30:53+02:00
• 17. 12. 2018

Známý benchmark Geekbench odhaluje nový model od společnosti Vivo, který za sebou zanechal první stopu ve veřejně přístupné databázi. Zveřejněný výpis toho sice moc neprozrazuje, ale pokud dáme jednotlivé střípky dohromady, tak chystané zařízení můžeme už někam zařadit. Pro čínského výrobce to bude další zástupce v řadě, jehož výbava se ho má pokusit dostat do nejvyšší třídy mezi chytrými telefony.

Tentokrát bez dvou displejů

Připravovaná novinka nese kódové označení vivo vivo 1813, které odpovídá modelům ze série Z3, neboť Vivo Z3 je V1813BA a Z3i je V1813A. Ovšem v části hardwaru se objevuje operační paměť RAM o velikosti 10 GB a osmijádrový procesor Snapdragon 845 od Qualcommu s grafickým čipem Adreno 630. Navíc totéž bylo nasazeno také u posledního přírůstku NEX Dual Display Edition (V1821A).

Proto nelze vyloučit, že by se mohlo jednat například o model Z3 s přívlastkem Pro. Posledním upřesněným prvkem v tuto chvíli je operační systém Android v předinstalované verzi 9.0 Pie. Pokud budeme vycházet z NEX Dual Display Edition, tak můžeme vyhlížet i 128GB interní úložiště, baterii okolo 3 500 mAh nebo USB typu C. Pravděpodobně nadcházející týdny přinesou bližší informace.

Zdroj: gizmochina.com

Stiknutím klávesy J se přesunete na starší článek, klávesa K vás přesune na novější.

💡 Získejte Dotekománie Premium a využijte web naplno.

reklama
reklama

Antonín Julinek

Členem Dotekománie od samotného založení a tato věrná podpora trvá více než 10 let. Oblíbeným výrobcem je jednoznačně kalifornský Apple, ale velmi rád vzpomíná na BlackBerry a nezanevřel ani na zařízení s Androidem.

Komentáře

Reklama

PanzerGlass S24 MP Mraz 2
PanzerGlass S24 MP Mraz 1

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim

Vyzkoušejte

Dotekománie Premium

Vychutnejte si web bez bannerové reklamy a získejte předběžný přístup k článkům. Podpoříte i Dotekománii.

Vyzkoušet

Odběr novinek

To podstatné ze světa mobilů a technologií jednou týdně do vašeho e-mailu. 📱
A nepropásnete soutěže!

Odebírat