reklama

Samsung investuje 40 milionů do her od Niantic

Samsung investuje 40 milionů do her od Niantic
2018-12-04T09:00:03+00:00
• 4. 12. 2018

Ještě do konce tohoto roku bychom se měli dočkat uzavření velké spolupráce mezi společnostmi Samsung a Niantic Inc., která začne vyvíjet speciální obsah pro chytré telefony ze série Galaxy. Tuto informaci jako první publikoval zahraniční server The Inquirer, k němuž se dostaly od anonymního zdroje z nitra jihokorejské firmy. Americké studio už zná způsob, jak získané finance využije během příštího roku.

Harry Potter a Ingress

Nejnovější zprávy hovoří o investici ve výši 40 milionů dolarů do hry kolem Harryho Pottra ve speciálním zpracování, kdy S-Pen bude fungovat jako kouzelnická hůlka. Avšak v současnosti se neví, zda půjde o zcela novou hru, či jen o upravený dodatek k připravované hře Harry Potter: Wizards Unite. Součástí dohody má být také populární hra Ingress. V minulosti si Samsung už zajistil časovou exkluzivitu například ke hře Fortnite od Epic Games.

Bohužel hru Pokémon Go se nepodařilo vyjednat, jelikož Niantic Inc. drží licenci pod „super ochranou“, a proto nesouhlasí se zapojením do vznikajícího partnerství. Každopádně vývojářské firmě nyní přijdou jakékoliv finance vhod, protože chtějí úplně poprvé vydat veřejnou nabídku akcií (IPO). První hmatatelný výsledek může přijít během únorového veletrhu MWC v Barceloně, kde Samsung zřejmě odhalí nový model Galaxy S10.

Zdroje: theinquirer.net, sammobile.com

reklama
reklama

Antonín Horňáček

Od zrodu Dotekománie je stálým přispěvatelem. Tato věrná podpora trvá téměř 6 let a vzniklo přes 2 500 článků v různé podobě. Oblíbeným výrobcem je Apple a hned v závěsu Blackberry s Nokií. Nyní spokojeně užívá šťavnatý iPhone X s jablečnou příchutí.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit