Řada Moto G7 nabídne hned několik různých výřezů v displeji

Řada Moto G7 nabídne hned několik různých výřezů v displeji
2018-12-21T11:34:35+02:00
• 21. 12. 2018

Dle nejnovějších informací se zdá, že jihokorejská společnost Samsung nebude jediným výrobcem, který se chystá v příštím roce uvést na trh různé styly výřezů v displeji. Těšit se totiž máme na příchod tří Motorola G7 smartphonů, kde každý mode nabídne jinou velikost výřezu. 

Nedávno na internet unikla údajná finální podoba klasického modelu Moto G7 a lepší varianty Moto G7 Plus. V tomto článku se ale podíváme na další únik, tentokrát telefonů Moto G7 Play a Moto G7 Power.

Samozřejmě nemůžeme brát uniklé snímky nijak vážně, vzhledem k tomu, že je zveřejnil server DroidShout. Na druhou stranu si můžeme udělat určitý obrázek o tom, jak by mohly modely ve skutečnosti vypadat. 

Řada Moto G7 bude zajímavým kompromisem

Hned čtyři telefony nabídnou velmi podobný design. Na přiložených snímcích si můžete všimnout, že všechny modely nabízejí stejně širokou bradu s logem Motorola. Každopádně, model Moto G7 Play by měl nabídnout nejširší výřez v displeji. Kromě toho bude vybaven předním fotoaparátem a přisvětlovací LED diodou, ovšem 3D technologie pro rozpoznávání obličeje přítomna zřejmě nebude. 

Naopak Moto G7 Power, který má vynikat hlavně dlouhou výdrží na jedno nabití, bude vybaven o něco užším výřezem. Přední fotoaparát je samozřejmostí, ovšem na LED diodu budeme muset asi zapomenout. 

Například standardní model Moto G7 nabídne vůbec nejmenší velikost výřezu. V současné chvíli je velkou záhadou, zda nějaký z uvedených modelů nabídne 3D technologii pro rozpoznávání obličeje. V současné době je ale takřka jisté, že každý telefon bude vybaven klasickou čtečkou otisků prstů.

Zdroj: phonearena.com

Stiknutím klávesy J se přesunete na starší článek, klávesa K vás přesune na novější.

💡 Získejte Dotekománie Premium a využijte web naplno.

reklama
reklama

Zdeněk Koutský

Passionate Senior Editor at Dotekomanie.cz, where tech meets storytelling. Seasoned Sales Director, weaving technology into every success story, and relishing every moment of it!

Komentáře

Reklama

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim

Vyzkoušejte

Dotekománie Premium

Vychutnejte si web bez bannerové reklamy a získejte předběžný přístup k článkům. Podpoříte i Dotekománii.

Vyzkoušet

Odběr novinek

To podstatné ze světa mobilů a technologií jednou týdně do vašeho e-mailu. 📱
A nepropásnete soutěže!

Odebírat