reklama

Youtube nabídne více reklam v souvislém bloku

Youtube nabídne více reklam v souvislém bloku
2018-11-22T09:49:54+01:00
• 22. 11. 2018
4

Youtube sice nabízí v omezené míře předplatné, ale hlavní zdroj příjmů jsou stále reklamy. Dnes se musíme jednoduše smířit s tím, že takové znělky mohou být na začátku videa, na konci, nebo také několikrát během přehrávání videa. Samotní tvůrci mají možnost umístit reklamní znělky do svého videa, ale jak jste si asi všimli, někteří toho zneužívají a video je doslova prošpikováno reklamou každých několik minut. Nyní se chystá novinka, která by mohla přinést trochu rovnováhy.

Youtube s dávkou reklam

Pakliže máte v oblibě sledovat delší videa na Youtube a nechcete, aby docházelo několikrát k přerušení sledování kvůli reklamě, budete mít jednu možnost. Youtube nabídne možnost sledovat více reklam najednou, třeba na začátku videa.

Youtube nabídne více reklam

V rohu reklamy bude zobrazeno počítadlo a také ukazatel, kolik reklamních sdělení může být přehráno. Pakliže se rozhodnete, že chcete okamžitě sledovat kýžené video, rozmělní se reklamy do něj, jak je tomu nyní. Na druhou stranu můžete nechat všechny reklamy přehrát najednou a následně se na bude video přehrávat bez jakéhokoliv přerušení.

Novinka se zatím testuje a nemusí se vám ještě zobrazovat. Pokud budou výsledky testování úspěšné, dojde k rozšíření.

Jedná se o zajímavou možnost, která přináší trochu rovnováhy. Sice by bylo lepší, kdyby Youtube rozšířil předplatné do všech zemí, ale zatím se musíme spokojit s financováním tohoto portálu a tvůrců prostřednictvím reklam.

Zdroj: phonearena.com

Stiknutím klávesy J se přesunete na starší článek, klávesa K vás přesune na novější.

💡 Získejte Dotekománie Premium a využijte web naplno.

reklama
reklama

Přemysl Vaculík

Šéfredaktor, tvůrce dotekomanie.cz, androiďák, podcaster v PZL. Také milovník adrenalinových sportů, na které nemá čas.

Komentáře

Roman Praslička

22. 11. 2018, 11:36

Reklamy na yt zapínám jen pro dobré kanály stejně tak i na webech, když má obsah stoky tak reklamy vypnu,… jednoduché. Na mobilu to je složitější ale taky se dá.

Ta reklama kolem nás, to už je mor a stává se to neúnosné. Naštěstí lze ještě většinou proti tomu bojovat. Youtube lze také mít bez jediné reklamy , přehrávání na pozadí s vypnutým displejem a to v bílém nebo úplně černém motivu. Kdo by chtěl napište 155kw@seznam.cz

Přemysl Vaculík

VIP 22. 11. 2018, 10:42

Hádám, že nabízíte nějakou aplikaci k manuální instalaci, aneb jak se dobře šíří malware?

Jinak, ono je hrozné platit tvůrcům a provozovatelům prostředkem, kde není potřeba peněz?

Přemku, já samozřejmě Vaši připomínku chápu a svým způsobem máte pravdu. Ale podívejte se na to i z druhé strany. Ta masovost reklam je už naprosto neúnosná a obtěžující. Některé webové stránky už jsou naprosto nečitelné a odporné. A to nepíši o pomalém načítání. Ale čeho je moc, toho je příliš. Pochopím když dá někdo tam, kde prohlížím reklamu z odkazem a já si pokud mě zaujme kliknu a mám tu volbu já. Ale nezlobte se na mě, muset se dívat na něco, o co nemám zájem a pak mít teprve možnost prohlédnout, to co hledám? To je nehorázné. A nesmíte se divit, že pak následuje to co následuje. Klidně můj příspěvek smažte, nemám s tím problém. Udělal bych to i sám, ale zjistil jsem že tu možnost nemám a to také není fér. A nenabízím tu nic závadného, pouze chci zpříjemnit tu džungli .Píšete tu o šíření malwaru , ale do této rodiny patří i agresivní reklama (Adware). Napište to samé i tvůrcům Adblocku. Hezký den

Reklama

galaxy s24
galaxy s24
galaxy s24
galaxy s24

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim

Vyzkoušejte

Dotekománie Premium

Vychutnejte si web bez bannerové reklamy a získejte předběžný přístup k článkům. Podpoříte i Dotekománii.

Vyzkoušet

Odběr novinek

To podstatné ze světa mobilů a technologií jednou týdně do vašeho e-mailu. 📱
A nepropásnete soutěže!

Odebírat