Smartisan přináší řadu nových doplňků

Smartisan přináší řadu nových doplňků
2018-11-09T07:49:24+02:00
• 9. 11. 2018

Společnost Smartisan měla sice teprve nedávno událost k aktuálním novinkám, ale ne všechny si vysloužili patřičnou pozornost od celosvětových médií. Čínský výrobce se zřejmě trošku inspiroval u konkurenčního Xiaomi a oficiálně ukázal několik zajímavých příslušenství nejen do domácnosti. Za zmínku nám konkrétně stojí jejich nový odvlhčovač, odolný cestovní kufr, stativ pro fotografy nebo chytrý reproduktor.

Každý si vybere

Odvlhčovače jsou dva, zatímco první je velmi kompaktní, tak druhý je určený pro méně časté přenášení. Tomu odpovídá velikost antibakteriálních nádobek na vodu – 4 nebo 9 litrů. Obě zařízení spárujete s doprovodnou aplikací od Smartisanu, která nabízí kompletní správu. Dvou variant se dočkaly také kufry s označením Level 8. První verze byla vyrobena z polykarbonátu a druhé provedení má konstrukci ze slitiny hliníku.

Nechybí jim kvalitní zipy od YKK, cestovní zámek TSA, odolný držák z hliníku nebo 360° kolečka. Druhý větší zástupce navíc získal 20 000mAh power banku s podporou rychlého 18W nabíjení, USB-C a microUSB konektory. Chytrý reproduktor lze ovládat přes hlasového asistenta, ovládací prvky slouží primárně pro hudební přehrávač, který z knihovny poskytne až 17 milionů skladeb.

Poslední novinkou je stativ z hliníkové slitiny doplněný o dálkový ovladač s dosahem 10 metrů a s možností otáčení o 360° stupňů. Výrobce zaručuje kompatibilitu s iOS (5.0 a výše) a Android (4.3 a výše) zařízeními. Závěrem opět můžeme dodat konečné ceny, které nejsou nijak závratně vysoké.

  • Odvlhčovač – cca 3 277 Kč až 6 557 Kč dle zvolené verze
  • Kufry – cca 981 až 6 557 Kč dle vybrané velikosti
  • Chytrý reproduktor – cca 2 948 Kč
  • Stativ – cca 325 Kč

Zdroj: gizmochina.com

Stiknutím klávesy J se přesunete na starší článek, klávesa K vás přesune na novější.

💡 Získejte Dotekománie Premium a využijte web naplno.

reklama
reklama

Antonín Julinek

Členem Dotekománie od samotného založení a tato věrná podpora trvá více než 10 let. Oblíbeným výrobcem je jednoznačně kalifornský Apple, ale velmi rád vzpomíná na BlackBerry a nezanevřel ani na zařízení s Androidem.

Komentáře

Reklama

PanzerGlass S24 MP Mraz 1
PanzerGlass S24 MP Mraz 2

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim

Vyzkoušejte

Dotekománie Premium

Vychutnejte si web bez bannerové reklamy a získejte předběžný přístup k článkům. Podpoříte i Dotekománii.

Vyzkoušet

Odběr novinek

To podstatné ze světa mobilů a technologií jednou týdně do vašeho e-mailu. 📱
A nepropásnete soutěže!

Odebírat