reklama

Anker Nebula Capsule 2 – malý projektor s Android TV

Anker Nebula Capsule 2 – malý projektor s Android TV
2018-11-06T12:00:27+01:00
• 6. 11. 2018

Crowdfundingový portál Kickstarter se může pochlubit dalším velmi úspěšným projektem, který dokázal vybrat peníze od přispěvatelů ještě daleko dříve od samotného ukončení. Firma Nebula ze Spojených států v poslední spuštěné kampani nabízí povedený projektor a do něj navíc dostala spoustu užitečných funkcí z dílny společnosti Google. Budoucí majitele by mohly potěšit kompaktní rozměry, díky nimž si najde cestu do každé domácnosti.

Výdrž není silnou stránkou

O malých rozměrech celého zařízení vypovídají hodnoty 14,99 x 8,13 cm a rovněž udaná hmotnost 680 gramů. Uvnitř je ukrytá baterie o velikosti 10 000 mAh, která bohužel vydrží pouze necelé 3 hodiny přehrávání videa. Zrcadlení obsahu ze spárovaného zařízení kompletně přebírá platforma Android TV a virtuální asistent Google Assistant. Ten dokáže na požádání přehrávat videa z YouTube, oblíbeného filmu nebo televizního seriálu.

Nabíjení probíhá přes zdířku pro USB typu C, kterému záda kryje HDMI vstup, AUX výstup, několik standardních USB portů či uvnitř skrytá technologie Bluetooth. Cenovka přes Kickstarter začíná od 399 dolarů (tj. cca 9 044 Kč), přičemž maloobchodní cenu plánují nastavit na 599 dolarů (tj. cca 13 578 Kč). To je značný rozdíl a ani zdaleka se nepřibližuje balíčku Deluxe dostupném u Kickstarteru.

Zdroj: kickstarter.com

reklama
reklama

Antonín Horňáček

Členem Dotekománie od samotného založení a tato věrná podpora trvá více než 10 let. Oblíbeným výrobcem je jednoznačně kalifornský Apple, ale velmi rád vzpomíná na BlackBerry.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim