Originální sluchátka Xiaomi Necklace za parádní cenu! sponzorovaný článek

Originální sluchátka Xiaomi Necklace za parádní cenu! [sponzorovaný článek]
2018-11-02T15:59:18+02:00
• 2. 11. 2018

Sluchátka jsou pro člověka z části záležitostí poslechu a z části designovým doplňkem. Se sluchátky Xiaomi Necklace můžete mít zaručeně obojí. Jejich tělo je vyrobeno z plastu s povrchovou úpravou proti zanechávání otisků a poškrábání. Sluchátka tedy lépe tlumí okolní zvuky, jsou mnohem odolnější než ty plastová a s precizním zpracováním vypadají famózně. Ergonomický design je dokonalý pro pohodlné nošení.

Xiaomi Necklace za skvělou cenu!

Originální Xiaomi Necklace na českých e-shopech neseženete. U internetového obchodu Gearbest je však po dobu prvního týdne jen za 902 Kč. Ale pospěšte si, skladové zásoby rychle mizí a platnost slevy je závislá na tom, jak rychle svou objednávku stihnete dokončit. Kupujte ZDE.

Pokud při výběru přepravy zvolíte volbu „Priority Line”, nebudete platit daň ani clo. Gearbest během přepravy zaplatí vše za vás. Kdyby z nějakých důvodů po vás přepravce náhodou chtěl zaplatit jeden z poplatků, stačí následně kontaktovat středisko podpory a vše vám bude proplaceno.

S vaším zařízením jsou sluchátka spojeny skrze technologii Bluetooth. Na kabelu je však umístěno ovládání, skrze které můžete pozastavit nebo spustit svou hudbu, či například přijímat hovory. K hovorům slouží zabudovaný mikrofon. To vše je možné ovládat na všech zařízeních Xiaomi a Android. Většina funkcí je dostupná i pro iPhone, iPad a iPod.

Třetí generace zvukového reprodukčního systému od Xiaomi zajišťuje to nejdůležitější – perfektní, čistý a vyvážený zvuk. Vše je optimalizováno pro ten nejdokonalejší a nejčistší poslech.

Další produkty v akci!

Internetový obchod Gearbest si pro své stávající, ale také nové zákazníky připravil tématickou 11.11 událost, díky které máte jedinečnou možnost získat notebooky, mobilní telefony a příslušenství za sníženou cenu. Pokud hledáte telefon, jistě by vás mohlo zaujmout Xiaomi Mi A2, které zakoupíte za 4 606 Kč. V České republice se telefon pohybuje okolo 7 000 Kč. Zakoupit jej můžete ZDE.

To ale není vše. Zakoupit si například můžete také skvělý a levný dron JJRC H68. Tato kapesní kvadrokoptéra je vhodná pro všechny. Její ovládání je jednoduché a díky šestiosému gyroskopu má dokonalou stabilitu. Odolné tělo zaručuje výbornou výdrž proti mechanickému poškození. I přes svou jednoduchost s ní každý dokáže dělat 360 stupňové obraty a salta. Zakoupit jej můžete ZDE za 1 580 Kč.

Stiknutím klávesy J se přesunete na starší článek, klávesa K vás přesune na novější.

💡 Získejte Dotekománie Premium a využijte web naplno.

reklama
reklama

Obchodní sdělení za jehož obsah odpovídá objednavatel.

Komentáře

Reklama

PanzerGlass S24 MP Mraz 2
PanzerGlass S24 MP Mraz 1

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim

Vyzkoušejte

Dotekománie Premium

Vychutnejte si web bez bannerové reklamy a získejte předběžný přístup k článkům. Podpoříte i Dotekománii.

Vyzkoušet

Odběr novinek

To podstatné ze světa mobilů a technologií jednou týdně do vašeho e-mailu. 📱
A nepropásnete soutěže!

Odebírat