reklama

Cubot E01 – slušný reproduktor do náročného terénu

Cubot E01 – slušný reproduktor do náročného terénu
2018-11-02T16:00:46+02:00
• 2. 11. 2018

Nabídku přenosných reproduktorů rozšiřuje nyní firma Cubot, která přináší přírůstek s označením E01 a určitě nebude pouhým zařízením do počtu. Čínský výrobce uvnitř nešetřil výbavou, což dokazuje poměrně nadupaný seznam. K oficiálnímu odhalení došlo už v minulém týdnu během tiskové konference v Hongkongu, kde společnost ukázala spoustu novinek od herního ovladače G01 až po bezdrátová sluchátka U01.

Silný déšť není překážkou

Zařízení o základních rozměrech 168 x 75 mm má dva hlavní reproduktory s celkovým výkonem 12 wattů, které podporují technologii TWS (True Wireless Stereo). Bezproblémový poslech zaštiťuje funkce Bluetooth ve starší verzi 4.2 s dosahem až 10 metrů či dostupný vstup pro AUX. Seznam specifikací dále zahrnuje frekvenční rozsah 90 Hz až 20 kHz, impedanci 4 ohmy a hmotnost 390 gramů.

Odolnost vůči vodě zaručuje vydaná certifikace IPX6. Uvnitř nasazená lithiová baterie o velikosti 1 500 mAh by měla bez problému vydržet až 12 hodin nepřetržitého hraní. Přesný stav článků lze pozorovat na čtyřech LED diodách a dobíjení probíhá přes microUSB konektor. Úplným závěrem můžeme zmínit, že prodejní cena ani datum zahájení prodeje není v současné chvíli známo.

Zdroj: cubot.net

💡 Získejte Dotekománie Premium a využijte web naplno.

reklama
reklama

Antonín Horňáček

Členem Dotekománie od samotného založení a tato věrná podpora trvá více než 10 let. Oblíbeným výrobcem je jednoznačně kalifornský Apple, ale velmi rád vzpomíná na BlackBerry.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim

Vyzkoušejte

Dotekománie Premium

Vychutnejte si web bez bannerové reklamy a získejte předběžný přístup k článkům. Podpoříte i Dotekománii.

Vyzkoušet

Odběr novinek

To podstatné ze světa mobilů a technologií jednou týdně do vašeho e-mailu. 📱
A nepropásnete soutěže!

Odebírat