Cubot E01 – slušný reproduktor do náročného terénu

Cubot E01 – slušný reproduktor do náročného terénu
2018-11-02T16:00:46+02:00
• 2. 11. 2018

Nabídku přenosných reproduktorů rozšiřuje nyní firma Cubot, která přináší přírůstek s označením E01 a určitě nebude pouhým zařízením do počtu. Čínský výrobce uvnitř nešetřil výbavou, což dokazuje poměrně nadupaný seznam. K oficiálnímu odhalení došlo už v minulém týdnu během tiskové konference v Hongkongu, kde společnost ukázala spoustu novinek od herního ovladače G01 až po bezdrátová sluchátka U01.

Silný déšť není překážkou

Zařízení o základních rozměrech 168 x 75 mm má dva hlavní reproduktory s celkovým výkonem 12 wattů, které podporují technologii TWS (True Wireless Stereo). Bezproblémový poslech zaštiťuje funkce Bluetooth ve starší verzi 4.2 s dosahem až 10 metrů či dostupný vstup pro AUX. Seznam specifikací dále zahrnuje frekvenční rozsah 90 Hz až 20 kHz, impedanci 4 ohmy a hmotnost 390 gramů.

Odolnost vůči vodě zaručuje vydaná certifikace IPX6. Uvnitř nasazená lithiová baterie o velikosti 1 500 mAh by měla bez problému vydržet až 12 hodin nepřetržitého hraní. Přesný stav článků lze pozorovat na čtyřech LED diodách a dobíjení probíhá přes microUSB konektor. Úplným závěrem můžeme zmínit, že prodejní cena ani datum zahájení prodeje není v současné chvíli známo.

Zdroj: cubot.net

Stiknutím klávesy J se přesunete na starší článek, klávesa K vás přesune na novější.

💡 Získejte Dotekománie Premium a využijte web naplno.

reklama
reklama

Antonín Julinek

Členem Dotekománie od samotného založení a tato věrná podpora trvá více než 10 let. Oblíbeným výrobcem je jednoznačně kalifornský Apple, ale velmi rád vzpomíná na BlackBerry a nezanevřel ani na zařízení s Androidem.

Komentáře

Reklama

PanzerGlass S24 MP Mraz 1
PanzerGlass S24 MP Mraz 2

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim

Vyzkoušejte

Dotekománie Premium

Vychutnejte si web bez bannerové reklamy a získejte předběžný přístup k článkům. Podpoříte i Dotekománii.

Vyzkoušet

Odběr novinek

To podstatné ze světa mobilů a technologií jednou týdně do vašeho e-mailu. 📱
A nepropásnete soutěže!

Odebírat