LG odhalilo XBOOM AI ThinQ WK9 s Google Assistant

LG odhalilo XBOOM AI ThinQ WK9 s Google Assistant
2018-11-24T12:00:43+02:00
• 24. 11. 2018

Chytré reproduktory mají před sebou druhou metu, kdy jim výrobci ke všemu postupně nasazují dotykový displej. Vlastní řešení ukázala poprvé společnost LG během letošního ročníků CES v Las Vegas, ale až do dnešní doby jsme bohužel museli vyčkávat na oficiální odhalení pro širokou veřejnost. Zařízení s původním názvem WK9 ThinQ View je nyní známé pod daleko složitějším označením, avšak z neznámého důvodu.

Přivítejte XBOOM AI ThinQ WK9

Reproduktor jde částečně ve stopách JBL Link View či Echo Show od Amazonu, ale s tím rozdílem, že jihokorejský výrobce při vývoji úzce spolupracoval s Googlem. Postranní stereo reproduktory mají maximální výkon 20 Wattů a o dodávku se postarala firma Meridian Audio s bohatými zkušenostmi v oblasti audio řešení. Uprostřed si našel místo 8palcový displej s HD rozlišením a 5megapixelová kamerka pro videohovory přes Google Duo.

Hlavní práci po softwarové stránce odvádí přítomný Google Assistant pod křídly platformy Android Things. Zařízení celkově váží 1,51 kilogramů a bude dostupné jen v černém provedení. Doporučená cena sice činí 299 dolarů (tj. cca 6 838 Kč), ale speciální zavádějící akce dokázala stlačit cenu k 199 dolarům (tj. cca 4 551 Kč) přes oficiální stránky výrobce. Dostupnost na českém trhu není v současné době vůbec jasná.

Zdroje: androidauthority.com, gizmochina.com

Stiknutím klávesy J se přesunete na starší článek, klávesa K vás přesune na novější.

💡 Získejte Dotekománie Premium a využijte web naplno.

reklama
reklama

Antonín Horňáček

Členem Dotekománie od samotného založení a tato věrná podpora trvá více než 10 let. Oblíbeným výrobcem je jednoznačně kalifornský Apple, ale velmi rád vzpomíná na BlackBerry a nezanevřel ani na zařízení s Androidem.

Komentáře

Reklama

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim

Vyzkoušejte

Dotekománie Premium

Vychutnejte si web bez bannerové reklamy a získejte předběžný přístup k článkům. Podpoříte i Dotekománii.

Vyzkoušet

Odběr novinek

To podstatné ze světa mobilů a technologií jednou týdně do vašeho e-mailu. 📱
A nepropásnete soutěže!

Odebírat