reklama

LG podle nových patentů chystá skládací telefon

LG podle nových patentů chystá skládací telefon
2018-11-24T19:39:22+01:00
• 24. 11. 2018
3

Budoucnost mobilních telefonů je samozřejmě v poslední době velkým tématem. Přední TOP výrobci smartphonů nyní představují jeden skládací telefon za druhým. Je však dobré mít na paměti, že vůbec prvním skládacím telefonem se stal model FlexPai. 

O tuto kategorii se zajímá nejen Samsung, ale také Huawei, a nyní dokonce i společnost LG. Dle LetsGoDigital se na Úřadu duševního vlastnictví Evropské unie (EUIPO) objevilo hned několik patentů, které naznačují, že by LG mohlo v budoucnu představit svůj vlastní skládací telefon. 

LG zřejmě chystá svůj skládací telefon

LG dokonce k patentům přiložilo názvy samotných telefonů, které zní Flex, Foldi a Duplex. Má se také za to, že právě tato společnost bude své flexibilní displeje dodávat ostatním výrobcům. Požadovaná technologie je totiž příliš drahá na to, aby si ji každý vyvíjel sám. Pojďme si ale patentované telefony představit. 

Model Duplex by měl nabídnout velmi zajímavý koncept používání. K dispozici by totiž měly být dva displeje, dvě baterie, a dokonce také dva konektory pro připojení drátových sluchátek. Přítomnost dvou 3,5 mm jack konektorů by pak mohla znamenat, že by dva uživatelé mohli poslouchat odlišný zvuk v reálném čase.

První dva modely, tedy Flex a Foldi, by se měly podobat hlavně telefonu Samsung Galaxy F, tedy alespoň co se funkčnosti týká. V tuto chvíli je skutečně obtížné odhadnout, zda společnost LG připravuje své skládací telefony. Podané patenty jsou však dobrou nadějí. 

Zdroj: phonearena.com

Stiknutím klávesy J se přesunete na starší článek, klávesa K vás přesune na novější.

💡 Získejte Dotekománie Premium a využijte web naplno.

reklama
reklama

Zdeněk Koutský

Passionate Senior Editor at Dotekomanie.cz, where tech meets storytelling. Seasoned Sales Director, weaving technology into every success story, and relishing every moment of it!

Komentáře

Adam Křivka

24. 11. 2018, 19:41

Samsung něco vymyslí a hned to musí mít všichni…

Martin Jeřábek

24. 11. 2018, 21:09

Jasně 😂😂 jediný Samsung je ten nejlepší akorát že LG a Samsung na tom pracuji léta ve stejný čas a dobu, btw podle evleakes by měl LG už ukázat na CES funkci model takže by i předběhl Samsung.

Martin Jeřábek

24. 11. 2018, 21:09

Funkční

Reklama

galaxy s24
galaxy s24
galaxy s24
galaxy s24

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim

Vyzkoušejte

Dotekománie Premium

Vychutnejte si web bez bannerové reklamy a získejte předběžný přístup k článkům. Podpoříte i Dotekománii.

Vyzkoušet

Odběr novinek

To podstatné ze světa mobilů a technologií jednou týdně do vašeho e-mailu. 📱
A nepropásnete soutěže!

Odebírat