reklama

Cubot ukázal nový model A5

Cubot ukázal nový model A5
2018-11-02T18:00:08+00:00
• 2. 11. 2018
Thumbnail1

Společnost Cubot zařazuje do svého portfolia další nový telefon a ten nese jednoduché označení A5. Vzhledem k podprůměrné výbavě uvnitř nebude model mít žádné velké ambice na mobilním trhu, což znamená, že si najde místo spíše v nižších patrech střední třídy. Nicméně ani omezené specifikace nezabránily tomu, aby získal některé prvky charakteristické u lépe vybavených konkurentů.

Jen ohraná písnička

Vpředu lze vyhlížet 5,5palcový IPS LCD displej s FullHD rozlišením bez jakéhokoliv výřezu a přední 8megapixelovou kamerku (IMX219) od Sony. Výkonnostní stránku obstarává osmijádrový procesor MT6753 od MediaTeku, 3GB operační paměť RAM a 32GB interní úložiště rozšiřitelné prostřednictvím slotu pro paměťové microSD karty. Dále snímač otisků prstů ukrytý v hardwarovém tlačítku vpředu je příjemnou nostalgickou vzpomínkou.

Záda nesou pouze 13megapixelový senzor (Samsung 3L8), dva LED blesky a baterii s kapacitou 3 000 mAh. Softwarovou stránku má pod kontrolou systém Android v předinstalované verzi 8.0 Oreo. Seznam základních funkcí uzavírá funkce OTG nebo USB typu C. Čínský výrobce zatím drží prodejní cenu pod pokličkou, ale budou k dispozici minimálně dvě barevné varianty (modrá a černá).

Zdroj: cubot.net

reklama
reklama

Antonín Horňáček

Od zrodu Dotekománie je stálým přispěvatelem. Tato věrná podpora trvá téměř 6 let a vzniklo přes 2 500 článků v různé podobě. Oblíbeným výrobcem je Apple a hned v závěsu Blackberry s Nokií. Nyní spokojeně užívá šťavnatý iPhone X s jablečnou příchutí.

Komentáře

Adam Křivka

2. 11. 2018, 21:43
Android aplikace

Vypadá skoro stejně jako starší Samsungy

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit