reklama

Exkluzivní sleva na kamerku Xiaomi 70 Mai! sponzorovaný článek

Exkluzivní sleva na kamerku Xiaomi 70 Mai! [sponzorovaný článek]
2018-11-02T19:13:03+01:00
• 2. 11. 2018
7

Skoro každému řidiči se někdy stalo, že se dostal do sporné situace a pro svou verzi sporu neměl průkazný materiál. Díky tomu se čím dál více řidičů uchyluje ke koupi kamerky do auta, která může právě tyto spory rozhodnout. 

Už i u nás pomohl řidiči jako důkaz právě záznam z palubní kamery. Kamera do auta začíná již na tisícikoruně, nicméně většinou platí, že cena odpovídá kvalitě. Poměrně dobře si v tomto směru vede YI Dash, kterou u našeho partnera Gearbest získáte za 722 Kč.

Xiaomi 70 Mai nyní ještě s větší slevou!

Kamerku z portálu Gearbest získáte již nyní s 45% slevou zde na tomto odkaze. Za cenu 722 korun máte kamerku, která vás v budoucnu může ochránit před soudním sporem. Xiaomi 70 Minutes Smart Car DVR za tuto cenu je bezkonkurenční nabídka.

Pokud při výběru přepravy zvolíte volbu „Priority Line”, nebudete platit daň ani clo. Gearbest během přepravy zaplatí vše za vás. Kdyby z nějakých důvodů po vás přepravce náhodou chtěl zaplatit jeden z poplatků, stačí následně kontaktovat středisko podpory a vše vám bude proplaceno.

Specifikace kamerky Xiaomi 70 Mai

Na trh se před několika měsíci dostala novinka v podobě Xiaomi 70 Minutes Smart Car DVR, jenž čínský výrobce představil v rámci své crowdfundingové platformy Mijia. Kromě nahrávání videí z dění před autem zaujme například hlasovým ovládáním.

Kamerka je uzpůsobena jak vzhledově, tak funkcemi právě pro natáčení jízdy v autě. Díky chytrým funkcím se nemusíte před jízdou zaobírat zapínáním kamerky, jelikož k aktivaci nahrávání dojde ihned po rozjetí vozidla. Mezi další přednosti kamerky patří nahrávání videa v kodeku h.264, díky čemuž výsledná videa nejsou nijak extra veliká. Ačkoli zde dochází ke kompresi, tak kamerka pořizuje dostačující záběry v rozlišení FullHD.

Pro uživatele kamer do auta je vždy nekomfortní přetahování videí z kamerky do počítače. Právě společnost Xioami tento problém vyřešila možností přenosu videa do mobilního telefonu, respektive kamerka umožňuje real-time přenos a stahování videí. Hlavní však u kamer do auta bývá zorné pole, aby bylo vše potřebné zachyceno na záznamu. Tento model kamerky disponuje 130° záběrem. Co se týče rozměrů zařízení, tak ty jsou vcelku komfortní a kamerka by neměla překážet ve výhledu řidiče, jelikož rozměry jsou 9,1 x 5,2 x 3,15 centimetrů. Váha poté činí 250 gramů.

Stiknutím klávesy J se přesunete na starší článek, klávesa K vás přesune na novější.

💡 Získejte Dotekománie Premium a využijte web naplno.

reklama
reklama

Obchodní sdělení za jehož obsah odpovídá objednavatel.

Komentáře

Tim Smith

12. 11. 2018, 4:39

super nice research!!! love the design. thanks for sharing <3

Lubomír Trojánek

11. 11. 2018, 15:18

Dobrý den,
píšete v popisu :
Pokud při výběru přepravy zvolíte volbu „Priority Line”, nebudete platit daň ani clo. Gearbest během přepravy zaplatí vše za vás. Kdyby z nějakých důvodů po vás přepravce náhodou chtěl zaplatit jeden z poplatků, stačí následně kontaktovat středisko podpory a vše vám bude proplaceno.
„Priority Line“ má DVĚ možnosti- první EU PRORITY LINE za 0,06 USD, druhá EU EXPRES za 7,36USD.
Takže kterou máte na mysli? Neni to jasné z Vašeho popisu. Stejně to jde nejspíš všechno z HK jak je uvedeno a ne ze skladu v EU. Nebo lze objednat i ze skladu v evropě aby se nemuselo platit DPH.
Děkuji.

laura scott

9. 11. 2018, 3:49

Tento malý klenot mě zachránil před placením za opravy, když zachytil video ostatních řidičů, kteří pneumatiku vytrhali z auta a bívali auto, čímž vznikly škody, které byly pokryty pojištěním s videozáznamem.
Pomáhá nesmírně s touto globální verzí, abych slyšela zpětnou vazbu v mém jazyce, abych porozuměl všem, co zařízení může nabídnout.

A vy to proste v klidu vydate i kdyz v clanku (reklame) jsou blbosti – hold penize jsou penize a svedci to o urovni redakce – za penize vydame vse

Přemysl Vaculík

VIP 3. 11. 2018, 7:24

Jedná se o marketingový text, který označujeme i v nadpise. Věřte mi, že na mnohých serverech vám ani neřeknu, že je nějaký článek placený, nebo že recenze byla objednána a zaplacena. I tak díky za kritiku, zkusíme se na to zaměřit a změnit formu, nebo přesvědčit klienta.

Petr Hošek

2. 11. 2018, 23:46

To jsou zase tahy, když tam kouknu normálně, na gearbest, tak je cena úplně stejná jako tady po slevě??? A kde máte tu slevu 45%???Když normálně se dá sehnat kolem 1000 Kč, a po vaší slevě 45%722kc,nějaké divné počty???

Přemysl Vaculík

VIP 3. 11. 2018, 0:54

To nejsou naše slevy, nejsou naše počty. Toto je objednaný článek, ne výběr redakce/redaktora. Proto je to uvedené jako sponzorovaný článek a obsah si objednává firma.

Reklama

galaxy s24
galaxy s24
galaxy s24
galaxy s24

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim

Vyzkoušejte

Dotekománie Premium

Vychutnejte si web bez bannerové reklamy a získejte předběžný přístup k článkům. Podpoříte i Dotekománii.

Vyzkoušet

Odběr novinek

To podstatné ze světa mobilů a technologií jednou týdně do vašeho e-mailu. 📱
A nepropásnete soutěže!

Odebírat