Black Friday je tady! Gearbest nabízí slevy v hodnotě 1 miliardy dolarů sponzorovaný článek

Black Friday je tady! Gearbest nabízí slevy v hodnotě 1 miliardy dolarů [sponzorovaný článek]
2018-11-19T13:15:44+02:00
• 19. 11. 2018

Pokud pravidelně nakupujete produkty v čínských internetových obchodech, jistě jste slyšeli o prodejní akci 11.11. Jedná se o největší online a offline prodej v Číně. Navíc se v posledních letech akce stala populárnější než Black Friday.

Akce 11.11 je však dávno za námi, neboť se konala od 5. do 14. listopadu. Tentokrát se tedy budeme věnovat akci Black Friday. K dispozici totiž máme ty nejlepší kupóny a nabídky. 

Black Friday akce na Gearbestu!

Společnost Gearbest si připravila pro své věrné zákazníky velké překvapení. To jsme ještě od tohoto prodejce nikdy nezažili! Internetový obchod poskytuje kupóny v hodnotě 1 mld. amerických dolarů. Pravidla pro získání těchto slevových kupónů jsou velmi jednoduchá. 

Musíte navštívit stránku Prodej kupónů a počkat na další kolo. K dispozici jsou pouze 4 kola denně, a to od 10:00 do 18:00. Pokud tedy chcete získat ty nejlepší kupóny, měli byste si opravdu pospíšit. 

Některé další nabídky budou k dispozici v druhé fázi akce 11.11 na Gearbestu. Například teď můžete zaplatit zálohu. To znamená, že konečná cena produktu bude mnohokrát nižší. Navíc také získáte speciální přednost při přepravě. 

Black Friday a mnoho možností

Pokud nemáte čas sedět u počítače denně 8 hodin a čekat na kupóny, máme pro vás i jiné nabídky. K dispozici je nyní ve slevě například Xiaomi Mi Mix 2S, Xiaomi Mi A2, UMIDIGI One Pro a mnoho dalších zajímavých produktů. Akce jsou platné pouze jeden den, následně jsou produkty nahrazeny jinými. 

V tomto případě je ale skvělá možnost dalších slev. Pokud totiž zakoupíte 3 položky, cena pak bude činit 9,99 dolarů či 49 dolarů, v závislosti na původní ceně. Můžete si tak například koupit třikrát jedny hodinky za cenu 25 dolarů a vy zaplatíte jen 49 dolarů, místo 75 dolarů. Ušetříte tak 25 dolarů!

My osobně milujeme nové produkty a vy jistě také. Získat tak můžete ve slevě jakékoliv chytré hodinky značky Xiaomi a mnoho dalšího.

Veškeré aktuální akce na Gearbest

  • Black Friday – ZDE
  • Black Friday Shopping Guide – ZDE
  • Get Massive Growth – ZDE
  • For Any Items – ZDE
  • Lucky Bag – ZDE
  • 5 days arrival – ZDE

Stiknutím klávesy J se přesunete na starší článek, klávesa K vás přesune na novější.

💡 Získejte Dotekománie Premium a využijte web naplno.

reklama
reklama

Obchodní sdělení za jehož obsah odpovídá objednavatel.

Komentáře

Reklama

PanzerGlass S24 MP Mraz 1
PanzerGlass S24 MP Mraz 2

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim

Vyzkoušejte

Dotekománie Premium

Vychutnejte si web bez bannerové reklamy a získejte předběžný přístup k článkům. Podpoříte i Dotekománii.

Vyzkoušet

Odběr novinek

To podstatné ze světa mobilů a technologií jednou týdně do vašeho e-mailu. 📱
A nepropásnete soutěže!

Odebírat