reklama

TV Box s podporou 4K, nyní za exkluzivní cenu na e-shopu Cafago.com Sponzorovaný článek

TV Box s podporou 4K, nyní za exkluzivní cenu na e-shopu Cafago.com [Sponzorovaný článek]
2018-10-17T13:23:20+01:00
• 17. 10. 2018

Jestliže vlastníte televizi a chytrý telefon, jistě by se vám mohl hodit jeden z televizních boxů. Jakmile jej připojíte k televizi, můžete ho pomocí telefonu ovládat. Díky tomu máte možnost si vychutnat své oblíbené filmy či seriály v plné kvalitě.

Na trhu existuje hned několik slušných a dobře vypadajících Android TV boxů. Ty nabízejí nejrůznější možnosti, které ocení nejeden majitel Android telefonu či tabletu. Bohužel na našem trhu většina TV boxů stojí několik tisíc.

A právě proto pro vás máme exkluzivní nabídku na TV Box MX10, který disponuje i podporou 4K rozlišení, takže si můžete zážitek z pozorovaní filmů vychutnat opravdu naplno. Nevýhodou je, že 4K je podporováno u videí s kodekem H.265, H.264 a VP9. Na ostatních dekodérech je podpora klasického fullHD.

Pokud vás tato nabídka zaujala, tak si TV BOx MX10 můžete pořídit za cenu 48,6 euro (1 200 korun) na e-shopu Cafago.com. Stačí při objednávce zadat slevový kupón L3344V a získáte zmiňovanou cenu. Sleva se stahuje na variantu s 65GB úložištěm. Neváhejte však příliš dlouho, jelikož nabídka je časově a množstevně omezená.

reklama
reklama

Obchodní sdělení za jehož obsah odpovídá objednavatel.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim