reklama

Spotify zamíří na hodinky s Wear OS

Spotify zamíří na hodinky s Wear OS
2018-10-17T18:33:51+02:00
• 17. 10. 2018
3

Spotify patří mezi nejpopulárnější streamovací služby pro poslech hudby. Již nyní nabízí mnohé přednosti, ale jedna chyběla. Spotify nemělo aplikaci pro chytré hodinky se systémem Wear OS od Googlu. To se ale nyní změní, jelikož v dohledné době, zřejmě několika týdnů, bude k dispozici noví aplikace.

Spotify pro Wear OS

V tuto chvíli není k dispozici v Obchodě Play pro Wear OS jakákoliv možnost pro lepší ovládání Spotify. Naštěstí se zapracovalo na této aplikaci. Jakmile bude dostupná, uživatelé získají možnost ovládání přehrávání přímo z hodinek, takže nebude nutné sahat po mobilním telefonu.

Ale nejde zde jen o ovládání, uživatelé budou moci rychle spustit Discover Weekly playlist, nebo jakýkoliv jiný, který se bude nabízet. Samotné ovládání hodinek nabídne sice základní ovládací prvky, ale kromě toho si budete moci přidat skladbu do oblíbených. Taktéž se bude nabízet možnost odeslat stream do jiného zařízení.

Spotify šlo dál a dohodlo se na spolupráci s výrobci, kteří budou Spotify aplikaci nabízet již v základu u svých hodinek. V tuto chvíli se dočkají této novinky u modelů Fossil Gen 4 a Michael Kors Access Runway. Jelikož je dohoda uzavřena konkrétně s Fossil Group, dá se předpokládat rozšíření této spolupráce na další modely.

logo-app Spotify Music Spotify Ltd. Zdarma ANDROID

Zdroje: newsroom.spotify.com, androidcentral.com

reklama
reklama

Přemysl Vaculík

Androiďák, šéfredaktor, tvůrce @dotekomanie a +dotekomanie.cz. Také milovník adrenalinových sportů, na které nemá čas.

Komentáře

Pavel Žurek

17. 10. 2018, 18:49
Android aplikace

jak píše čtenář přede mnou tak aplikaci mám již docela dlouhou dobu (už snad před „tehdejším“ android wear 2.0 byla k dispozici) ovšem tato verze vypadá graficky zdařilejší.

Přemysl Vaculík

VIP 17. 10. 2018, 18:58

Zde se ale bude jednat o samostatnou aplikaci pro Wear OS.

avenged avenged

17. 10. 2018, 18:39
Android aplikace

Divné, aplikaci pro spotify mám dva roky v Huawei watch, umí přesně to co tady popisujete.

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim