reklama

Omezená akce na Lenovo Watch 9 za 374 Kč! sponzorovaný článek

Omezená akce na Lenovo Watch 9 za 374 Kč! [sponzorovaný článek]
2018-10-26T12:30:05+02:00
• 26. 10. 2018
3

Hledáte hodinky, které nabídnou moderní funkce, ale i přesto budou vypadat elegantně a nebudou stát 10 000 Kč? Tak právě pro vás máme skvělé řešení.

Jestliže opravdu toužíte po chytrých hodinkách, které budou vypadat nejen elegantně, ale také toho budou hodně umět, máme pro vás skvělou nabídku. S naším zahraničním partnerem Gearbest jsme se rozhodli připravit pro vás speciální akci na nové Lenovo Watch 9.

Lenovo přineslo zajímavý kompromis v podobě hodinek Lenovo Watch 9, který si díky nám může dovolit opravdu každý. Tudíž, pokud rozpočet vám nedovoluje utrácet za to nejlepší zboží na trhu, nezoufejte. Lenovo Watch 9 nyní pořídíte za pouhých 451 Kč. Pokud ale zadáte náš speciální kupón GBYTBXX317, zaplatíte pouhých 374 Kč!

Lenovo Watch 9 za nejnižší cenu na trhu

Za toto vše přitom zaplatíte 451 Kč. Pokud ale zadáte náš kupón GBYTBXX317, zaplatíte pouhých 374 Kč! Obchod Gearbest kromě této senzační ceny nabízí navíc dopravu zcela zdarma. S nákupem si ale musíte pospíšit, jelikož akce je limitována jak časově (jen do konce týdne), tak i množstvím. Zbývá jen něco málo přes 150 kusů a skladové zásoby pro velký zájem rychle mizí. Pokud vás hodinky zaujaly, zakoupit jej můžete ZDE.

Pokud při výběru přepravy zvolíte volbu „Priority Line”, nebudete platit daň ani clo. Gearbest během přepravy zaplatí vše za vás. Kdyby z nějakých důvodů po vás přepravce náhodou chtěl zaplatit jeden z poplatků, stačí následně kontaktovat středisko podpory a vše vám bude proplaceno.

Lenovo Watch 9 aneb elegance kam se podíváš

Ve své podstatě se jedná o klasické analogové hodinky, které pravděpodobně máte nyní na sobě, ovšem s tím rozdílem, že Lenovo Watch 9 disponují chytrými funkcemi, jenž najdeme v těch nejlepších a nejdražších chytrých hodinek.

V praxi nejvíce oceníte hlavně elegantní design, který je doprovázen skvělým uživatelským komfortem a kvalitními materiály. Lenovo v tomto případě implementovalo broušený kov, prvotřídní krycí safírové sklo, a dokonce také velmi kvalitní silikon pro náramky.

Hlavní předností hodinek je samozřejmě možnost zjistit, kolik je aktuálně hodin, což je super. Nicméně je zde umístěno několik chytrých funkcí – sledování spánkové aktivity a vyhodnocování jeho kvality. Dále je zde upozornění na příchozí volání či SMS a v neposlední řadě dokáží hodinky fungovat i jako budík.

Všechna naměřená data se synchronizují s telefonem, podporován je jak Android, tak iOS. Lenovo Watch 9 se připojují přes Bluetooth 5.0, což je nejnovější verze, a tak je zaručena široká podpora napříč moderními smartphony.

Hodinky jsou rovněž vodotěsné až do padesáti metrů. Není tedy problém se s nimi běžně sprchovat, nebo dokonce chodit do bazénu. Baterie v tomto případě vydrží až neuvěřitelných 240 dnů! Za toto vše přitom zaplatíte 451 Kč. Pokud ale zadáte náš kupón GBYTBXX317, zaplatíte pouhých 374 Kč! Obchod Gearbest kromě této senzační ceny nabízí navíc dopravu zcela zdarma. S nákupem si ale musíte pospíšit, jelikož akce je limitována jak časově (jen do konce týdne), tak i množstvím. Zbývá jen něco málo přes 150 kusů a skladové zásoby pro velký zájem rychle mizí. Pokud vás hodinky zaujaly, zakoupit jej můžete ZDE.

reklama
reklama

Obchodní sdělení za jehož obsah odpovídá objednavatel.

Komentáře

alois navratil

27. 10. 2018, 2:42
Android aplikace

nekupovat je to smejd a nechapu tenhle.mistni spam techto bullshitu

Karel Zýbalst

26. 10. 2018, 16:53
Android aplikace

Vždyť jsou to jen obyčejné hodinky, které zhola nic neumí. Ani nemají krokoměr. Pokud bych si už něco takového koupil, tak bych si vybral nějaké s kontrolou srdečního tepu.

Robert Gradek

26. 10. 2018, 16:14
Apple aplikace

Kolik Vám za to platí? :) :D

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim