reklama

Samsung a jeho herní telefon nabídne nový grafický čip S-GPU

Samsung a jeho herní telefon nabídne nový grafický čip S-GPU
2018-10-24T15:44:37+01:00
• 24. 10. 2018

Herní telefony jsou mezi výrobci čím dál tím více zajímavějším segmentem. Do této kategorie se nedávno zařadilo i Huawei, jež v minulém týdnu odhalilo svůj vlastní herní model pod názvem Mate 20 X. O tuto kategorii se zajímá dokonce i Nokia, která taktéž brzy takový telefon představí. 

Není ani žádným tajemstvím, že svůj herní smartphone chystá také jihokorejský výrobce Samsung. Důkazem toho jsou navíc nově uniklé informace týkající se tohoto modelu. Pojďme se tedy společně podívat na to, jak takový herní telefon po vzoru Samsungu bude vypadat. 

Samsung a jeho herní zařízení nabídne S-GPU

Dle zahraničního serveru Neowin Samsung i nadále pokračuje na vývoji zcela nového chytrého telefonu, jehož hlavní cílovou skupinou budou mobilní hráči. Nově uniklé informace naznačují, že bychom se mohli dočkat nového S-GPU. 

S-GPU je jednoduše řečeno mobilní grafický procesor společnosti Samsung, jehož vývoj započal před čtyřmi lety, tedy v roce 2014. Mělo by se jednat o silnou konkurenci pro Apple procesory. Bohužel více informací o novém telefonu prozatím nemáme. S-GPU by však měl být dodán nejprve do telefonů střední třídy, poté do modelů nejvyšší třídy. 

Zdroj: neowin.net

reklama
reklama

Zdeněk Koutský

Senior Editor Dotekomanie.cz | Experienced Sales Director with a Technology background; and loving it!

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim