reklama

Navigace v Google Mapách v tmavém režimu

Navigace v Google Mapách v tmavém režimu
2018-10-30T17:57:27+02:00
• 31. 10. 2018
2

Za poslední dobu si lze všimnout, že Google nabízí ve svých aplikacích tmavý režim. Za zmínku stojí Zprávy pro Android, Youtube nebo Zprávy Google, Dohledné době by se podobná novinka měla objevit v aplikaci na volání, ale ta není dostupná pro všechny smartphony. Mezi další nováčky s možností nastavení tmavého režimu bude aplikace Google Mapy, ale ne tak úplně.

Navigace v tmavém

Pokud jste již používali navigaci v aplikaci Google Mapy, mohli jste si všimnout, že se automaticky přepne do tmavého režimu, pokud je noc nebo projíždíte tunelem. Do této chvíle jste nemohli zobrazení ovlivnit, ale v současné verzi se nachází novinka v nastavení, která vám toto umožňuje.

 

Konkrétně si můžete v Nastavení navigace vybrat ze tří možností. V první řadě je zde samozřejmě automatický režim. Dále lze zvolit jen světlý, ale v novic bude spíše na obtíž, nebo tmavý. Ten lze poměrně dobře používat i za dne. Je tedy na vás, co si vyberete.

Bohužel se novinka týká jen navigace, samotná aplikace zůstává v bílém provedení a není zde možnost přepnutí. I tak se jedná ale o zajímavou možnost. Uvítali byste, pokud by byla celá aplikace v tmavém režimu?

logo-app Mapy Google Inc. Zdarma ANDROID

APK ke stažení – instalujete na vlastní riziko (verze 10.2.1)

Zdroj: androidpolice.com

reklama
reklama

Přemysl Vaculík

Androiďák, šéfredaktor, tvůrce @dotekomanie a +dotekomanie.cz. Také milovník adrenalinových sportů, na které nemá čas.

Komentáře

Kateřina Makrálová

5. 11. 2018, 11:18

Ano, je příjemné mít i aplikaci ztmavenou. Jako offline variantu ke Google Maps používám Mapfactor Navigator a ten se při nočním módu ztmaví celý, jak navigace, tak i celá aplikace – menu atd.

Ota Navrátil

31. 10. 2018, 9:34
Android aplikace

Ano. Materiál design 2 urputně bílou svítí. Podbarvení bylo příjemné a napomáhalo orientaci.

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim