reklama

Xiaomi Redmi Note 6 Pro – unikly první snímky aktualizováno

Xiaomi Redmi Note 6 Pro – unikly první snímky [aktualizováno]
2018-09-21T22:52:31+01:00
• 11. 9. 2018
1

Aktualizováno 21. září

Xiaomi prostřednictvím Viktora Hajíčka, CEO společnosti WittyTrade, která je jediným dovozcem a provozovatelem oficiálních Mi Store v České republice, potvrdil při otevření nového Mi Store v Opavě, že Xiaomi Redmi Note 6 nebude a vyrobena bude pouze verze Xiaomi Redmi Note 6 Pro.

Aktualizováno 11. září

Na internetu se objevily první snímky, které odkazují na chystaný model Xaiomi Redmi Note 6, případně Pro. Sice je v původní zprávě uvedeno, že jde o model Redmi Note 6, avšak není zřejmé, proč by zrovna model s nižšími parametry měl mít větší prostor pro displej, než telefon s přídomkem Pro. Proto se domníváme, že unikly snímky chystaného Redmi Note 6 Pro. Ten by dle snímku měl disponovat displejem s notchem s 6,18″ obrazovkou s tvrzeným sklem.

Xiaomi Redmi Note 6

Xiaomi pravděpodobně telefon s větší plochou displeje označení jako model Pro a snímek z původního článku nakonec bude ukazovat základní verzi Redmi Note 6. Nic však zatím není potvrzené. S největší pravděpodobností se dočkáme čipu opět od Qualcommu, konkrétně Snapdragon v řadě 6xx. Samozřejmostí bude rychlonabíjení, AI duální kamera a příznivá cena. Zatím není jasné, za jak dlouho Xioami nový produkt představí.

Xiaomi Redmi Note 6

Původní článek 28. srpna

Jeden z nejžhavějších modelů od společnosti Xiaomi v podobě Mi A2 Lite by se zanedlouho mohl objevit ve zpracování, které se bude odlišovat pouze nasazením vlastního rozhraní MIUI. Čínský výrobce spustil v pořadí 6. generaci zařízení u většiny svých řad Redmi, kde za zmínku stojí Redmi 6A a Redmi 6, takže lze nyní vyhlížet novinku Redmi 6 Pro. Myšlence jde naproti i Roland Quandt, neboť přináší bližší zprávy kolem tohoto telefonu.

Xiaomi Redmi Note 5 Pro – duální foťák, velká baterie a lepší procesor

Cenově a barevně lákavější

V první vlně můžeme očekávat dvě hardwarové konfigurace ve složení 3GB paměti RAM + 32GB úložiště a 4GB paměť RAM + 64GB úložiště. Zároveň není vyloučena existence varianty s ještě větší – přesněji 6GB pamětí RAM. Na úvod budou u prodejců k dispozici tři barevné varianty – černá, modrá, zlatá. V budoucnu je doplní verze s červeným přelivem. Cenovka by se měla pohybovat v rozmezí od 200 do 250 euro (tj. cca 5 141 – 6 426 Kč).

Pokud se Xiaomi u čipové sady rozhodne k razantnímu vylepšení, tak nemusíme zavrhovat nasazení Snapdragonu 660 nebo dokonce ani nejnovějšího Snapdragonu 670 od Qualcommu. Pravděpodobně už následující týdny odhalí všechny důležité prvky výbavy. Časové rozestupy mezi jednotlivými generacemi Redmi Pro vychází s termínem nejpozději na konec měsíce října. Pak budou moct zvládnout prodej v předvánočním období.

Zdroje: gizchina.com, gizmochina.com

reklama
reklama

Antonín Horňáček

Členem Dotekománie od samotného založení a tato věrná podpora trvá přes dlouhých 10 let. Oblíbeným výrobcem je jednoznačně kalifornský Apple, ale velmi rád vzpomíná na BlackBerry.

Komentáře

Petr Hošek

11. 9. 2018, 21:30
Android aplikace

Xiaomi jede jak o život…

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim