reklama

Apple bude poprvé streamovat keynote skrze sociální síť

Apple bude poprvé streamovat keynote skrze sociální síť
2018-09-11T18:10:47+02:00
• 11. 9. 2018

Dlouhou dobu Apple omezoval streamování svých tiskových konferencí jen na svou platformu. Následně jsme se dočkali rozšíření na prohlížeč Edge od Microsoftu, což byl značný posun. Mnoho zájemců tak nemuselo složitě řešit sledování představování novinek bez vlastnictví Apple produktu. Apple vše odůvodňoval technickými možnostmi, což do dnešního dne není zcela jasné. Nedávno jsme se dočkali rozšíření podpory streamování na prohlížeče Chrome a Firefox. Nyní společnost chystá další novinku.

Apple keynote poprvé živě na sociální síti

Dnes většina sociálních sítí nabízí možnost streamování videa, byť mnohé společnosti spíše používají Youtube a případně i Facebook. Apple se rozhodl ale pro jinou, pro Twitter. Konkrétně to společnost uvedla skrze příspěvek na této sociální síti.

Díky této novince se Applu otevírá další možnost, jak informovat uživatele a případné zájemce. Rozhodně se jedná o posun k lepšímu, ale stále se nabízí otázka, proč Apple nepoužije platformu, která nabízí vhodnější servis kolem streamování. Kromě Youtube se nabízí například Vimeo.

V tuto chvíli můžete sledovat stream na většině platforem, ale buď musíte zapnout Edge, nebo mít Chrome či Firefox. Případně lze použít Twitter. Samozřejmostí je možnost sledování na Apple produktech. Možná by bylo jednodušší použít Youtube a neřešit platformy jednotlivě.

Zdroj: theverge.com

reklama
reklama

Přemysl Vaculík

Androiďák, šéfredaktor, tvůrce @dotekomanie a +dotekomanie.cz. Také milovník adrenalinových sportů, na které nemá čas.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim