reklama

Google pokračuje v hrátkách s tmavým vzhledem, tentokrát u Feed

Google pokračuje v hrátkách s tmavým vzhledem, tentokrát u Feed
2018-09-10T07:20:22+01:00
• 10. 9. 2018

Teprve minulý týden se dočkali majitelé Androidů dočkali tmavého vzhledu u aplikace Youtube. Předtím se podobná novinka objevila u aplikace Google Zprávy. Ostatně i čistý Android již podporuje něco na způsob tmavého vzhledu, respektive možnosti přepnutí. Jak se ukazuje, Google pokračuje s testováním tmavého vzhledu u aplikace Feed.

Google Feed v tmavém

Aplikace Google Feed je na některých zařízeních dostupná i skrze launcher a obsahuje zprávy a články, které Google vybírá specificky pro uživatele. Postupem času se obsah přizpůsobuje, přičemž zvládá sledovat i oblíbená témata. Do této chvíle byla aplikace jen ve světlém vzhledu, respektive dominantní barvou je bílá.

Nyní se jednomu uživateli zobrazila tmavá verze, ale jak je vidět, ještě není hotová. Google na ni pracuje a bude muset vyřešit barvy některých prvků. Soudě podle aktuálního stavu, bude ještě nějaký pátek trvat, než bude vše dořešeno. Písmo v tomto případě nebude takový problém, spíše ikony jednotlivých webů.

Je docela možné, že se této novinky dočkáme až ke konci roku. Otázka je, jestli bude možné aplikaci přepnout ručně nebo vše bude závislé na nastavení Androidu. Na to si budeme muset počkat.

Zdroj: 9to5google.com

reklama
reklama

Přemysl Vaculík

Androiďák, šéfredaktor, tvůrce @dotekomanie a +dotekomanie.cz. Také milovník adrenalinových sportů, na které nemá čas.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim