reklama

Pozor, podvádět v Pokemon GO už se nevyplatí

Pozor, podvádět v Pokemon GO už se nevyplatí
2018-07-22T18:29:09+01:00
• 22. 7. 2018

Už předtím jsme mohli vidět Niantic zasahovat proti lidem používajícím nečestné herní praktiky. Teď to ale vypadá, že Pokemon GO dostal úplně nový systém pro udržování pravidel. Tento systém bude fungovat na principu sankcí (strike)podobně, jako to dělá například služba Youtube. Předtím se u těchto uživatelů pouze projevila snižováním kvality Pokemonů, na které hráč narazil.

Třikrát a dost

Počínaje dneškem by nový systém sankcí měl fungovat následovně. První sankce trvá 7 dní a slouží jako upozornění. Při těchto 7 dnech nebude moc hráč potkat vzácné Pokemony, ani nebude moct získat Exkluzivní Raid pasy. Druhá sankce trvá 30 dní, při té už se hráč ke svému účtu nepřihlásí. A pokud se hráč „nepoučí“, přijde třetí sankce: smazání účtu.

Není to ale jen o systému sankcí. Niantic si stále vyhrazuje právo na to zablokovat jakýkoliv účet dle svého uvážení. A to i bez nasbírání sankcí. Samozřejmě, pokud má některý z hráčů pocit, že mu byl účet zablokován neoprávněně, může se vždy odvolat. Niantic si je ale svým systémem dost jistý.

K aktivitám, které můžou přispět k nasbírání sankcí, patří GPS spoofing či používání nepovolených klientů či doplňků třetích stran. Niantic se tím vším prostě snaží říct: nepodvádějte. Za těch pár výhod, které by vás mohly stát váš herní účet, to nestojí.

Zdroj: phonearena.com

reklama
reklama

Tomáš Hubka

Student IT, notorický hráč her jak na počítači tak na mobilu, nadšenec do mobilních aplikací a fanoušek seriálů.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim