reklama

Objevily se první snímky Ulefone Armor 5

Objevily se první snímky Ulefone Armor 5
2018-07-23T11:12:43+01:00
• 23. 7. 2018

Na trh se chystá první obrněný telefon s notchem. Vzejde z dílny Ulefonu a ponese název Ulefone Armor 5. Nabídne certifikaci IP 68, pogumované tělo a pravděpodobně i skleněná záda, což je zajímavá kombinace u telefonu spadající do kategorie odolných zařízení.

Představen byl již v únoru

Občas je dlouhá cesta od představení zařízení do zahájení jeho prodeje. Ulefone Armor 5 byl již ukázán na barcelonském veletrhu MWC na konci letošního února. Teprve nyní se dostaly na povrch informace o jeho finální podobě a parametrech. Zatím však stále není známo, kdy půjde na trh. Předpokládáme však, že do prodeje by se mohl dostat nejpozději na podzim. Ulefone Armor 5 bude disponovat odolnou konstrukcí, která bude chráněna gumovými prvky. Armor 5 přijde s certifikací IP 68, bude tedy odolný proti prachu a vodě. Překvapující je dle snímků patrná přítomnost skleněných zad, která se k odolnému telefonu vůbec nehodí.

Ulefone Armor 5

O výkon se u Ulefone Armor 5 bude starat procesor nižší střední třídy Helio P23. Informace o grafickém čipu či o velikosti RAM nebyly doposud zveřejněny. Můžeme však předpokládat, že méně než 3 GB operační paměti mít Armor 5 nebude. Interní úložiště by nemělo být menší než 32 GB. Operační systém bude Android ve verzi Oreo. Fotoaparát je duální s 16 a 5 MPx. U přední kamerky není rozlišení známé. Displej se dočká 5,85″ a bude mít pro letošní rok typický notch. Baterie přijde s poměrně velikou kapacitou 5 000 mAh. Cena nového Ulefone Armor 5 zatím nebyla určena.

Ulefone Armor 5

Zdroj: gizchina.com

reklama
reklama

Karel Čapka

Absolvent mediálních studií a žurnalistiky. Zajímám se o moderní technologie, sociální sítě a mám rád focení. Vždy si najdu chvilku na čtení a baví mě učit se novým věcem. Zajímají mě moderní dějiny, politika, geografie, Formule 1 a vlastně ode všeho něco.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim